Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/54067203/mirasy-mam-nagranie-parkingowki-na-ktorym-widac-re/
Oczywiście #policja była bardzo pomocna: umorzenie ze względu na niewykrycie sprawcy ;) Złożę zażalenie, ale pewnie niewiele to zmieni.
Moja ubezpieczalnia powiedziała, że bez orzeczenia o winie regres z AC będzie cholernie ciężki do uzyskania.
Korzystał ktoś z askMID w celu uzyskania informacji o ubezpieczycielu sprawcy? Ewentualnie może znacie inne sposoby na ustalenie ubezpieczyciela auta z #uk #gb #anglia
#motoryzacja
  • 27
  • Odpowiedz
postępowanie umorzone to znaczy, że wszystkie czynności zostały zakończone


@niebiesko-niebieski: serio... takie bajki to możesz staruszkom sprzedawać na interwencjach, każdy wie jak działają wydziały dochodzeniowo-śledcze... kilkukrotnie jak sąd mi uchylał postanowienie o umorzeniu, to potem policjanci się ze mną śmiali (ja mniej), że tak to działa, że jak się nie zainteresujesz, to oni wszystko umorzą bo mają po prostu za dużo roboty i zero konsekwencji za umorzenie, a większość osób zażaleń
  • Odpowiedz
Skoro jest postępowanie umorzone to znaczy, że wszystkie czynności zostały zakończone.


@niebiesko-niebieski: Jak już wyżej napisałem: moim zdaniem nawet się nie pofatygowali, żeby spróbować ustalić sprawcę. Dlaczego tak twierdzę? Bo za krótko to trwało. Kilka lat temu miałem podobną przygodę, ale z polskim kierowcą. Sprawa ciągnęła się ze 4 miesiące, a mieli wszystko podane na tacy: numer rejestracyjny, zeznania naocznego świadka. Nagrania z monitoringu pojechali sprawdzić po 3 tygodniach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzadzu_: zajrzyj sobie w papiery z czynności wyjaśniających. Co innego ustalenie sprawcy a co innego stwierdzenie że pojazd brał udział w kolizji. Jak dołączyłeś film to musieli potwierdzić zdarzenie. Wg mnie ubezpieczyciel nie chce się w to bawić i Cię splawia
  • Odpowiedz