Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy to normalne, że po złamaniu nadgarstka, (dziś zdjęli mi gips) nie mogę fizycznie nim ruszać? Nie chodzi o ból, po prostu nie mogę ruszyć dłonią w żadną stronę. Nawet gdy próbuje ją odgiąć drugą ręką to nie mogę, czuję ból i opór. Jakbym nadal miał na sobie niewidzialny gips.
Nigdy nie miałem nic złamane, dlatego pytam()

#medyczneprzypadki #medycyna #rehabilitacja #zlamana #szpital
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polski_surfer: 8 tygodni, no mówił, że mam wracać do normalnego funkcjonowania tą ręką i wykonywać takie ruchy zaciśniętą dłonią góra-dol ale aktualnie to ciężko mi nim wogóle ruszyć w którąkolwiek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NDSS: nie przejmuj się tak jest zawsze na początku szczególnie po 8 tyg. Ciepła woda z mydłem do miski rzuć sobie jakąś ścierkę i ugniataj pod wodą do tego wprowadzając lekką rotację. Oczywiście jak bardzo boli to rób do tego stopnia żeby było tylko lekko nieprzyjemnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polski_surfer: dziękuję, już myślałem, że jest coś nie tak i zaczynałem świrować. Widmo ponownego złamania i złożenia od nowa ręki nie jest kolorowa(,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NDSS: pracuj a efekty z dnia na dzień będą niesamowite zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°) może już jutro wieczorem spotkasz się ze swoją dziewczyną ponownie po długim wyjeździe służbowym
  • Odpowiedz