Wpis z mikrobloga

W tym sezonie w #mirkowyzwanie trafiłam na taki zestaw:

a) Stwórz grę w zimowej wersji np. chińczyka
b) Przygotuj zimowy drink (whisky sour, canchanchara, hot toddy, itp.)
c) Zaproś kogoś na spacer. Wyjdźcie razem, poróbcie zdjęcia, weźcie na drogę samodzielnie przygotowane kanapki i termos z herbatą lub kawą - uważajcie gdzie to jecie i pijecie, żeby nie było problemu.

Wybrałam opcję A i zajęłam się tworzeniem zimowej wersji gry. Poszłam trochę na łatwiznę, jeżeli idzie o kreatywność i zrobiłam dokładnie to co było w propozycji - zimowego chińczyka.

(dużo więcej zdjęć w komentarzach!)

Bazą-planszą miał być panel malarski, na którym o wiele łatwiej byłoby zrobić sobie szkic i go pomalować. Niestety wszystkie panele mi wyszły, został mi jeden na którym miałam mój pierwszy pejzaż i żal mi było go zamalowywać xD. W księgarni gdy o niego pytałam to dostałam jedynie zaciekawioną reakcję "a co to takiego?" od babeczki, więc stwierdziłam że pora poszukać czegoś innego. Miałam jeszcze resztkę polistyrenu, takiej nawet nie wiem jak to ująć - pianki, więc spróbowałam z tym. Zapomniałam jednak jak bardzo upierdliwa jest to rzecz. Ciężko na niej cokolwiek naszkicować, a jak już się to zrobi to nie da się zetrzeć. Miałam spooro problemów żeby chociaż trochę zatuszować niektóre błędy. Potem w końcu się poddałam, bo już nie miałam siły tego lepiej rozrysować, ale ogółem nie wyszło aż tak krzywo jak się spodziewałam.

Figurki - kupiłam jakiś czas temu w Action, zwykłe drewniane 'peg dolls'. Fajna sprawa, można je wykorzystać do ładnych ozdóbek. Dobrze się na nich pracuje. W moim zimowym chińczyku są cztery grupy figurek, każda należy do innej frakcji. Mamy frakcję "pomarańczek", "choinek", "zimowego nieba" i "starych pierników" (też w komentarzu zdjęcie). Figurki malowało się fajnie, bardzo przyjemna sprawa, jeśli ktoś lubi bawić się w ozdabianie małych elementów.

Ogółem to chyba już moje czwarte mirkowyzwanie i chyba najtrudniejsze, ze względu na sesję, która solidnie dała mi w kość i ograniczyła czasowo XD. Ale się udało. Powoli robota szła do przodu :D.
#tworczoscwlasna
DziarskaKowalska - W tym sezonie w #mirkowyzwanie trafiłam na taki zestaw:

a) Stwó...

źródło: comment_1612267528S5wDTqZQtxBX1kQYLHhyAo.jpg

Pobierz
  • 4