Wpis z mikrobloga

@Maks_S: Ja dostałem kilka ofert które mi zupełnie nie odpowiadały ponieważ były nie adekwatne do tego co chciałem i o czym było w umowie, ale po 14 dniach bez problemu oddali pieniądze, wiec nie wiem, może miałem za mało funduszy na moje auto dlatego jestem neutralny
@adam-kijak: ja miałem budżet ponad swoje "wymagania". Dostałem dwie oferty, jedna tak jak mówiłem-próba naciągnięcia, druga chyba dość uczciwa z wewnętrznej aukcji w Niemczech ale zwyczajnie słaba (chociaż auto na zdjęciach świeżo po myciu, jeszcze mokre, więc kto wie). Obie oferty nijak się miały do tego co było opisane w umowie (a nie była to jakaś egzotyka). Dzisiaj rozwiązałem umowę, mam nadzieję że nie będzie problemu ze zwrotem kasy
@adam-kijak: Ogólnie odradzam Ci ich usługi, są to po porostu cwaniacy; typowi handlarze przebrani w ładny piar wypracowany przez youtuberów co kiedyś reklamowali autotesto.
Za te same pieniądze lub które u nich zainwestujesz lepiej wyjdziesz kiedy po prostu się dogadasz z handlarzem że za sprowadzenie auta mu konkretnie tyle i tyle zaoferujesz.
Kupowałem od nich auto z 5 miesiecy temu wydałem kupę szmalu gdzie obecnie później jak sobie porównałem oferty bym