Wpis z mikrobloga

@77023: Podoba mi się sposób w jaki sposób niektóre neuropki, w tym częściowo również ten na skrinie, próbują przekonać blackpillowców i przegrywów do swojej racji. Facet nie stara się dowieść że protestujący stoją po stronie prawdy, a jedynie mówi że jak przejdą na jego stronę to będą mieli dziewczynki, wygody oraz przyjemności, niczym postać diabła z jakiejś średniowiecznej literatury moralizatorskiej xD
  • Odpowiedz
@01ab: albo krytykowanie kogos bo nie podziela ruchu LGBT, przy jednoczesnym wysmiewaniu kogos i nazywaniu krypto gejem jakby to byla obelga
  • Odpowiedz
@Don_Pelayo: Jak nie przepadam za Gonciarzem, tak tutaj to już jest grubymi nićmi szyte dorabianie filozofii tam, gdzie jej nie ma XD Nie chodzi o zdobywanie dup tylko o to, że "mały fiutek" (jakkolwiek średni byłby to sposób na przekazanie informacji) ma symbolizować ich skrywane kompleksy. Post mnie nie grzeje, ni ziębi - ale wplatanie w to blackpillów i przegrywów to są wykopkowe projekcje spod tagów i kolorowych pigułkach xD
  • Odpowiedz
@Cyprok: Ja wiem tylko, że świątynia Kasi się raczej nie broni:

"An Kasia's Temple is like a fortress with it's gates unbarred and unguarded." - Wielki Inkwizytor Wykopek ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz