Wpis z mikrobloga

  • 521
Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 31 stycznia 2021 #tvpiscodzienny tag do obserwowania. Ile Goebbelsów dzisiaj: 2 ZŁOTA, 1 Srebro, 1 Brąz

1. Piotr Żyła drugi w Willingen

- Czwarty Klemens Murańka :). Nowy rekordzista skoczni (z pierwszych kwalifikacji)
- Ależ wiało

2. Narodowa strategia szczepień

- Najnowsza dostawa Moderny w Polsce, wkrótce kolejna Feizera
- Szczepienia grupy 0 opóźnione
- Możliwe dostawy Astra Zeneca
- Wielkie rezerwy jeżeli chodzi o kolejkę seniorów
- Jak się zarejestrować
- 1 milion 156 tys. zaszczepionych
- Szczepienia: Szybko, przyjemnie, sprawnie
- Jutro znoszone obostrzenia
- Ludzie oceniają znoszenie restrykcji: 1. Duże ułatwienia, 2. Dobrze jest, 3. ludzie bezpiecznie się zachowują
- Jakie będą restrykcje od jutra
- Gastronomia zamknięta do 14 lutego

Autor Materiału: Waldemar Stankiewicz

3. Komisja Europejska na cenzurowanym

- Złe negocjacje ws Brexitu: Relacje między Irlandiią Północną a Irlandią jak za wojny domowej
- Chaos w europejskich programach szczepień
- Racjonalna polityka szczepień jest wymaga: trzeba zbierać rezerwy

Autor Materiału: Kamil Trzaska

4. Rządowe wsparcie dla rodzin (Srebrny Goebbels)

- 7-osobowa rodzina kupuje bardzo dużo
- Pieniędzy brakuje, dlatego 500 plus jest ważne: 2.5 tys miesięcznie dla tej rodziny
- Mama 7-osobowej rodziny: Kiedy nie było 500 plus mieliśmy czwórkę i ciężko. Teraz mamy poczucie bezpieczeństwa i możliwość rozwoju dzieci jest zwiększona
- Na co można wydać 500 plus
- ludzie wyjeżdżają na wakacje
- Nowy wniosek trzeba złożyć
- 500 plus odpowiedzią na problemy demograficzne
- Państwo dba o ludzi, wspomaga jak żaden inny rząd rządzący od 1989 roku
- ograniczona bieda i ubóstwo
- 500 plus tworzy popyt, napędza gospodarke, zmniejsza deficyt i zwiększa wzrost gospodarczy
- już ponad 130 mld zł trafiło do PL rodzin z 500 plus

Autor Materiału: Marcin Szypszak

5. Polska na nowym jedwabnym szlaku (Brązowy Goebbels)

- 4 mld zł na projekt przeładunkowy
- Umowa USA-Chiny
- Boom gospodarczy po pandemii na kierunku azjatyckim
- Potrzebujemy infrastrukturę, by przyjmować transporty z Chin
- Budowa CPK jest w pyte
- Opozycja atakuje CPK, uważa CPK za megalomanie, chce pieniądze z CPK na transport lokalny, by skorzystali wszyscy
- Odpowiedź PiSu: CPK jest inwestycją w nie tylko krajowy, ale lokalny system
- Wiele mniejszych lokalnych inwestycji wchodzące w inwestycje pt. CPK
- Szybkie koleje już wkrótce

Autor Materiału: Piotr Pawelec

6. Rosjanie protestują w obronie Nawalnego

7. Trwa WOŚP
(Bez paska, wzmianka 10/15 sekundowa)

- Ile zebrano
- Na co zbierano

8. Hipokryzja zwolenników aborcji na życzenie ZŁOTY GOEBBELS

(#!$%@?ąc od skrajności i agresji liderek (nie uczestniczek nie licząc małego ułamka) strajku kobiet ten materiał niesamowicie spłyca postulaty wszystkich (nie tylko skrajnych) protestujących i ich poglądy do generalizacji. W taki dzień jakim jest akcja WOŚP zaatakowano WOŚP, Strajk i polityków opozycji.)

- Lempart: skończyło się wcześniej, cała PL błyskawica
- Wandalizm strajku kobiet w Warszawie i innych miastach
- Zniszczone biura posłów PiS
- Plakaty prolife zniszczone
- Wspaniałe wartości ludzkiego życia są nienawidzowe przez strajk
- Agresja w kierunku policjantów
- Agresja to niejedyny godny potępienia element strajku kobiet
- Kilkuletnie dzieci na strajkach kobiet, dramat sytuacji, dzieci domagają się prawa do zabijania dzieci
- Lempart za aborcją na żądanie
- Hipokryci: strajk gra z orkiestrą. orkiestra chce ratować dzieci, strajk zabijać
- WOŚP nie widzi problemu, by wykorzystywać dzieci do zbierania pieniędzy i wspierania strajku
- Internauci zszokowani sojuszem WOŚP i strajku
- Internauci o WOŚP To nie jest już ta orkiestra, przekroczona granica
- WOŚP zbierał w kościołach, a strajk je dewastuje
- Trzaskowski chce zabijać dzieci, a robi zdjęcia z dziećmi z zespołem Downa
- Oni zawsze będą grali (tak grali w hipokryzję i sojusze), by łatwiej dojść do władzy
- Atak posła PO na matke z 7-dniowym dzieckiem z bezczaszkowiem
- Jak mozna sie tak odzywać?
- Posel PO obwiniał kobietę za zdjęcie, przeprosił za wpis
- Z błędów strajku kobiet: agresji bądź hipokryzji nikt się nie wycofuje
- ataki na kobiety przez strajk kobiet: dziennikarka TVP zaatakowana przed siedzibą Strajku Kobiet

Autor Materiału: Marcin Tulicki

9. Telewizja Polska łączy pokolenia ZŁOTY GOEBBELS

- Skok technoligiczny
- Nowa jakość za rządów Kurskiego
- Kurski: popularne musi być dobre, a dobre musi być popularne
- Cudowne programy
- TVP za PO-PSL to: ramówka powtórkowa, dziennikarze zwalniani, marginalizacja na rynku medialnym
- Kurski: odważna strategia i stabilne finansowanie było niezbędne
- Kurski: wiara w to, co się czuje, trzeba brać odpowiedzialność za swoje decyzje
- TVP Telewizją narodowej i misyjnej tożsamości
- Nowoczesna rozgrywka, autorskie formaty
- Seriale TVP
- Międzynarodowe hity
- Kurski: nikt nie zrezygnuje z rosyjskich seriali bo jest dyktator na Kremlu, ludzie chcą oglądać te seriale, aborcja to zło, KGB też zło
- Rzetelne informacje
- Nowi widzowie, rekordowy wzrost widzów
- TVP Info wzrosło na rynku o połowę
- Widzowie docenili rewolucję technologiczną
- TVP to rozwój od 5 lat
- Starsi widzowie doceniają zmiany w TVP: 1. Seriale 2. rzetelne informacje, 3. disco polo to wielki sukces
- TVP kreuje gwiazdy i wyznacza trendy
- Moc kulturotwórcza, pluralizm i rzetelna informacja, walka z zagranicznymi TV
- TVP liderem w Polsce wśród widzów
- Inni starsi ludzie o TVP: 1. TVP jest Polskie, nie ma obłudy, 2. Aby TVP była jak najdłużej, bo jest najlepsza
- O 22 program o świetnej działalności TVP

Autor Materiału: Maciej Sawicki

Gość Wiadomości: Minister Maląg

_______________________________________

Social media do obserwowania

Grupa na Facebooku TvPiSCodzienny: https://www.facebook.com/tvpiscodziennyskrot/

Twitter TvPiSCodzienny: https://twitter.com/TvPiSCodzienny

Mój Twitter: https://twitter.com/AdiKjax

Instagram, czasami jakaś tematyczna relacja: https://www.instagram.com/jaxonxst

Działalność TVPiS Codzienny w 2020 roku

Pod tym linkiem znajdziecie odnośniki do podsumowania roku, podsumowań miesiąca, koronawirusowych podsumowań, artykułów tematycznych itd. Świetne źródło wiedzy, by poznać propagandową działalność TVP Jacka Kurskiego w 2020 roku: https://www.wykop.pl/wpis/55017131

Informacje:

Pod cyframi widnieją oryginalne paski. Goebbels jest moją, subiektywną "nagrodą" dla propagandowych, manipulacyjnyych bądź kłamliwych materiałów. Jest 4-stopniowa:

Brązowy Goebbels- Umiarkowany poziom propagandy
Srebrny Goebbels- Mocna propaganda
Złoty Goebbels Bardzo mocna propaganda
Diamentowy Goebbels- Wyjątkowa propaganda rodem z najlepszych klipów Korei Północnej. Przyznano zaledwie 5 razy.

Tag #tvpiscodzienny powstał w wyniku nieobiektywnej i nierzetelnej działalności TVP Jacka Kurskiego. Studiuje dziennikarstwo i jest to mój osobisty sprzeciw wobec takiej sytuacji. Moja działalność funkcjonuje 4fun i jest w 100% niezależna od nikogo. Nie jest przez nikogo opłacana. Nie ma na celu wsparcia żadnej siły politycznej.

Pisanie i oglądanie jednocześnie jest trudne, dlatego czasami, nie z mojej winy, może się wkraść jakieś pominięcie, przesłyszenie lub błąd ortograficzny. Jako, że to jest działalność 4fun, nie obiecuję prowadzenia tagu codziennie: wszystko zależy od mojej dostępności. Czasami publikuję znaleziska, w sytuacji, kiedy dany skrót jest mocny.

#tvpiscodzienny #tvpis #bekazpisu #propaganda #tvp #wiadomosci #koronawirus
#gruparatowaniapoziomu #wybory #polska #protest #wosp
jaxonxst - Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 31 stycznia 2021 #tvpiscodzienny ta...

źródło: comment_16121206923Rhg6j1CXpQnNK1m62PWaO.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Hej, dodasz na końcu jakiś tag dodatkowy, który nie będzie taki popularny ze względu na swoja nazwę? Bo klikając w twój tag widzę oprócz sensownych wpisów twoich pełno gównowrzutek z jakimiś śmieszkami
  • Odpowiedz
@Frysiexxx: Tag autorski na komputerach działa tak, że widzisz tylko moje wpisy (aby wejść we wszystkie wpisy z tym tagiem musisz kliknąć osobną zakładkę). W telefonie wyświetlają ci się wszystkie wpisy. Nic na to nie mogę poradzić, bo nawet jakbym wymyślił, to by nie było żadnej gwarancji, że nikt inni go nie wykorzysta. Zresztą ja (osobiście) nie mam z tym problemu.
  • Odpowiedz
@LostTranslation: Nie nawiązał. Nawiązał do "poglądów" Strajku Kobiet, WOŚPU i opozycji, #!$%@?ąc od faktu, że ludzie na Strajku, w WOŚPie i szeroko rozumianej opozycji mają bardzo zróżnicowane poglądy: w TVPiS to zgeneralizowano dla własnych celów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaxonxst: "– Strajk Kobiet w sobotę i w niedzielę gra z orkiestrą – poinformował w piątek na konferencji prasowej szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak. Informacja"
No chyba jednak jest coś na rzeczy z tego co widzę
  • Odpowiedz
  • 7
@LostTranslation Pytanie było o materiał, odpowiedziałem na temat materiału. Była wzmianka że współpracują, ale nie było pokazane jak: Materiał w ogóle nie skupiał się na tym jak działa obecny finał WOŚP, tylko na zaatakowaniu różnych środowisk politycznych.
  • Odpowiedz