Wpis z mikrobloga

Nie mogę już wrócic do szkoły, te elekcje są wspaniałe. Na bezsensownych przedmiotach typu religia, geografia, informatyka na której nic nie robimy łatwo zdać, a reszta np matma, polski i angielski są tak samo. Jak komuś zależy to się stara - mi zależy. Dodatkowo mam mnóstwo wolnego czasu, który poświęcam na rozwój. Pracuje jako programista i na nudnych lekcjach nadganiam robotę. Lepiej się wysypiam bo wstaje za pięć ósma. Czasami nawet nie wstaje tylko jak mam religie pierwszą to wbijam z telefonu i ide dalej spać. Nie marznę idąc do szkoły. Nie musze się użerać z troglodytami. Jest w pytę.
E-lekcje to przyszłość i nawet z tym nie handlujcie.
#szkola #elekcje #lekcje #rozwojosobisty #nauka
  • 4
@xVolR: są wzloty i upadki, ale coraz bardziej kontroluje swoje samopoczucie. Układam sobie plan na każdy dzień - bardzo prosty, np popracuje do 18, spotkam się z kolegami o 19, a jak starczy mi czasu to poczytam jeszcze książkę przed spaniem. Ćwiczę regularnie. Dbam o siebie, w sensie staram się wyglądać dobrze: gole się, myje włosy itd. To wszystko sprawia, że jakoś leci. Wiadomo, są też gorsze chwile, kiedy potrzebuje bliskości