Wpis z mikrobloga

@zwora: jednak to trochę co innego jakieś niszowe, lokalne radio i pytanie w wywiadzie, a co innego puszczanie kabaretu a potem spotkanie w telewizji publicznej, która jest teraz tubą propagandową, no nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FuriousViking: przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@volodia: dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozmowom zdecydowanie zaprzecza natomiast rzecznik Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Wojciech Orszaluk w rozmowie z Wirtualnymi Mediami powiedział, że wprawdzie KMN jakiś czas temu opracował pomysł na serial, który przesłał TVP, nie wyrażono jednak nim zainteresowania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@mikson123: oglądałem to i pamiętam doskonale, nawet przez ułamek sekundy nie pomyślałem, że ten jego wyjazd doprowadzi ten kraj to upadłości moralnej i gospodarczej
  • Odpowiedz
@DzonySiara: dokładnie, ja byłem nawet zadowolony, że jako kraj zostaliśmy tak wyróżnieni. Nikomu się nie śniło wtedy nawet, że partia rządząca może łamać zasady trójpodziału władzy, że następne głosowanie na Tuska w RE skończy się 27:1, czy że szury pokroju Macierewicza mogą zostać wysokimi urzędnikami państwowymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@mikson123: obczajcie sobie młodsi to przy okazji. Przez praktycznie cały dzień przedstawiciele rządu odpowiadają na dowolne pytania na trudny temat, transmisja zapewniona przez TVP. Z dzisiejszego punktu siedzenia kompletna abstrakcja
Otter - @mikson123: obczajcie sobie młodsi to przy okazji. Przez praktycznie cały dzi...
  • Odpowiedz