Wpis z mikrobloga

Witajcie. Posiadam dość dużo zdjęć i filmów w okolicy ~50GB. Mam zgrane je na swój dysk, jednak problem mój tkwi w znalezieniu idealnej aplikacji do przeglądania zdjęć i na telefonie i na komputerze (bardziej na telefonie). Aplikacja zdjęć Google Photos to ideał dla mnie wizualny i funkcjonalny. Wszystko w jednym i bardzo intuicyjnie. Czy można jakoś ustawić, żeby moje zdjęcia ta aplikacja "zassiewała" prosto z mojego NASa Synology a nie z serwerów Google? Osobiście bawię się pobocznie NextCloudem, który jest dobrym rozwiązaniem chmurowym, ale w aplikacji jego do zdjęc brakuje mi podglądu lokalizacji wykonanego zdjęcia. Czy może to da się gdzieś włączyć, a ja nie wiem? Jakie inne rozwiązania możecie mi polecić?
#googlephotos #zdjeciagoogle #google #zdjecia #backup #synology #nextcloud #nas
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosti11: masz super aplikacje moments na synku (apka na tel synchronizuje zdjęcia tak jak google).
Synology przy DSM 7 wydał nowe Photos, jeszcze bardziej zaawansowane, jeszcze nie mam ale niebawem nowy nas zawita już z 7ka.
  • Odpowiedz
Właśnie zastanawiałem się nad Moments. Tym bardziej podoba mi się to Synology Photos. Prawdopodobnie DSM 7.0 ma być opublikowane za niecałe pół roku (porównanie sytuacji z DSM 6.0).
  • Odpowiedz