Wpis z mikrobloga

Czołem Mirko!

Jakiś czas temu popełniłem redesign herbu gminy Stare Pole, z której pochodzę. Uważam, że wyszło całkiem przyzwoite logo z tego!

Całość możecie zobaczyć >>TUTAJ<<

Oczywiście będę wdzięczny za słowa krytyki lub oceny pracy w serwisie :)

Mam w szufladzie około 80 logo i logotypów, które chcę też tam wrzucić. 50 z nich to #dailylogochallange.
Macie jakieś inspioracje dla młodziaka, jak to zrobić, żeby wyglądało dość interesująco i schludnie? :)

#grafikakomputerowa #behance #grafika #malbork #elblag
mechaos - Czołem Mirko!

Jakiś czas temu popełniłem redesign herbu gminy Stare Pole...

źródło: comment_1612088683t7lCzDAxg7HPDKXBBvjzEe.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mechaos: Ja tam czytam, że to redesign herbu, a nie logo w oparciu o herb ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby była jasność - jako logo fajny projekt, ale jako odświeżony herb kompletna klapa.

@pavl_: Heraldyka rządzi się własnymi prawami, których designerzy zazwyczaj nie znają i tworzą takie projekty jak ten.
  • Odpowiedz
@mechaos: poza tym o czym wspomniał @Logytaze: od siebie mogę wspomnieć o kilku kwestiach:

- sam znaczek - niby spoko, ale kontrasty leżą. grubość linii i świateł (chociażby w dolnej części - pomiędzy 'bramami' i obrysem całego znaku) w zamiarze było chyba 1:1, ale optycznie się pokrzaczyło i te bramki mają tam strasznie ciasno. O negatywie już nie wspomnę.

- font może mógłby zostać, ale to co zrobiłeś
  • Odpowiedz
@Logytaze: gdzie to przeczytałeś, bo ja czytałem nawet 2 razy i wszystko bardzo jasno wskazuje na to że to nie jest żaden redesign herbu tylko logo oparte o herb.

@mechaos: to drzewo w wersji liniowej wygląda trochę jak gigantyczny kaktus, wcześniej jeszcze myślałem że może to jakiś kłos :p + oprócz wcześniejszych uwag @goedenavond, patrząc na ten zalążek identyfikacji, papier firmowy ma określony układ treści, gdzie
  • Odpowiedz
wszystko bardzo jasno wskazuje na to że to nie jest żaden redesign herbu


@Kien: Może chodzi o ten fragment małym drukiem "popełniłem redesign herbu"?

@mechaos: Jako element identyfikacji logo wygląda naprawdę super. Sam znak ma ładne proporcje. Co prawda linie przedstawiające pole zatraciły funkcję wskazującą że chodzi o zaoraną ziemię i wyglądają jak obecne w wielu innych herbach miast fale na wodzie, ale powiedzmy że gdy logo będzie
  • Odpowiedz