Wpis z mikrobloga

Poniżej wskazuję konta, które zakopują znaleziska, które ostrzegają przed cenzurą. Jako powód zakopu błędnie został podany powód INFORMACJA NIEPRAWDZIWA.

APELUJĘ do @Moderacja/ @a__s / @m__b o zbanowanie poniższych kont, które zakopują znaleziska jako informację nieprawdziwą, z powodu CELOWEGO ZAKOPYWANIA ZNALEZISK Z BŁĘDNYM POWODEM ZAKOPU. Na zrzutach z ekranu jest więcej kont, ale ja mam na myśli tylko te, które zakopują znalezisko jako "informacja nieprawdziwa".

Powołuję się na decyzję moderacyjną podjętą w tym znalezisku:
https://www.wykop.pl/link/5919979/jak-tfardy-oberwal-za-zakopanie-tresci-niezgodnej-z-gruparatowaniapoziomu/ która brzmi następująco:

Konto zbanowano za celowe zakopywanie znalezisk z błędnym powodem zakopu.


#neuropa #4konserwy #bekazpisu #cenzura #manipulacja #moderacjacontent #afera #prawakijestrobota
Pobierz E.....r - Poniżej wskazuję konta, które zakopują znaleziska, które ostrzegają przed c...
źródło: comment_1612005220xe736OdETI0y6xgLtR2anp.jpg
  • 20
@KMS76: czego nie jesteś w stanie w żaden sposób udowodnić ani wykazać. Manipulujesz w taki sposób, że oczerniasz bezpodstawnie "przeciwnika" i odwołujesz się do tego oczernienia, zamiast się odnieść do treści przedstawionych przez "przeciwnika".
Konto zbanowano za celowe zakopywanie znalezisk z błędnym powodem zakopu.


@Enviador: trafilem tutaj z googli. Zbanowali kogos z tego powodu? Jezeli tak to mam do zbanowania polowe mojej czarnej listy. Same neuropki ¯_(ツ)_/¯