Wpis z mikrobloga

@zefj: Wiem ale i tak mi się podobają. Nie chciałem 19 bo komfort mniejszy a tu adaptacyjny zawias i 18 i mega komfort.

@Majki992: 150k. Wg mnie dobra cena za prawie full wypas. Pełna elektronika, webasto fabryczne. Brakuje panoramy i noktowizji.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: chodzi raczej o design, strasznie mi takie felgi ze szlifowanym frontem nie leza, taka odpustowa nowoczesnosc rodem z concept carow sprzed 20 lat. Imho psuja caly efekt, nie wiem co peugeot myslal dajac takie felgi do tak fajnie agresywnej budy. Az sie prosi wstawic jakis prostszy wielozebrowy wzor. No i grzech nie miec ciemnych felg do bialego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zefj - @alvaro1989: chodzi raczej o design, strasznie mi takie felgi ze szlifowanym f...

źródło: comment_1612005647kn0zLQXkPBeryzfp3VPzmI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KedzioRRz: Nie mam pojęcia. To jest 2.0 HDI jedyny słuszny silnik w PSA bo przynajmniej wiadomo ze konstrukcja bez większych wad. Duży moment obrotowy 400 nm i jeszcze można spokojnie go podkręcić bo skrzynia wytrzyma.
  • Odpowiedz
@Szeretlek: 508

@Podlaski_warmianin: kwestia gustu. Mi się podoba ale tył jest w nim najlepszy zdecydowanie no i mi się strasznie podoba kokpit. Ogólnie truizm. Przecież jakby mi się nie podobał to bym nie brał.

@KedzioRRz: HDI dobrze znosi miasto. Ja jeżdżę raz w tygodniu 400 km po autostradzie wiec dla mnie spoko.
  • Odpowiedz