Wpis z mikrobloga

@SpeaRRR: z tego co się orientuje to praktycznie wszystko działa, jedynie co tracisz to zmienianie ustawień, przykładowo jeśli jednym tąpnięciem jest start stop to bez iphone tego nie zmienisz, wiec musisz się pogodzić z domyślnymi ustawieniami, nie jestem pewien czy sprawdzisz poziom baterii, z iphone można to zrobić przez widzet lub zadając pytanie do siri, jedyna funkcja która tracisz to bodajże to, ze jak wyciagniesz 1 słuchawkę z ucha to będą
@P4tryxus: Wczoraj podlaczalem swoje xm3 do ps5 wiec sie wypowiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kupilem na ali adapter bluetooth z takim bolcem do pada (mikrofon). Przy ps4 trzeba podlaczyc oba urzadzenia zeby dzialalo. W ps5 wystarczy podlaczyc dongle do ps5, sparowac ze sluchawkami i tyle. W padzie jest mikrofon i tego bolca malego nie trzeba wkladac. Nawet lepiej bo nie trzeba go wyciagac jak sie wklada pada
@P4tryxus: Przez bluetooth w konsoli, z tego co wiem, sie nie da... Sony twierdzi, ze przez bluetooth jest za duze opoznienie dzwieku.
Nie wiem co masz na mysli piszac DS ale ja probowalem tylko przez dongle do ps4 kupiony jakis rok temu na aliexpress za 5$ ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@fiflok23: miałem na myśli padzika, oki dzięki, pozostaje liczyć ze z jakaś aktualizacja dodadzą taka opcje albo byle jaki adapter kupić i najwyżej tak się będzie śmigało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@P4tryxus: Sprawdzilem dzisiaj opoznienie. Wlaczylem youtube i jakis filmik z widocznym ruchem ust zeby wychwycic najmniejsze opoznienie. Szczerze powiedziawszy nic takiego nie zauwazylem/uslyszalem. Wszystko dziala dobrze. Moge nawet powiedziec, ze lepiej niz na PS4 bo tam srednio raz na godzine mialem brak dzwieku na ok. sekunde. Nic strasznego ale denerwowalo. Na PS5 nic takiego sie nie dzieje.
@P4tryxus: Jak masz bluetooth w TV to nie ma problemu. Ja niestety nie mam i kombinowalem z kablem (jak sprzedalem ps4 w pazdzierniku to zostalem z xbox360 a tam nie ma bluetooth). Slabo to wychodzilo bo za kazdym razem musialem podpinac kabel, gniazdo mini jack jest kiepskim miejscu a tv wisi na scianie ()
@fiflok23: jest szansa ze mam, ale i tak planuje kupić od razu nowy tv do konsoli, bo póki co 42 fhd, wiec zwrócę uwagę żeby z bluetoothem był ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu zobaczę co daje HDR, 4k i 120hz, bo póki co żadnej z tych trzech rzeczy (,)
Ja mam 4k ale rzadko uzywam. Teraz dopiero przy ps5 sie przydaje. Roznica miedzy 60 a 120hz podobno niewielka. Hdr jakis mam ale nie wlaczalem nigdy. Bluetooth najlepiej jakbys sprawdzil w sklepie bo niektore modele maja opoznienia, z tego co slyszalem/czytalem.