Wpis z mikrobloga

Wiedzieliście, że Jacek Wilk zarabia na pandemii prowadząc szkolenia online, np. "Jak się bronić przed przymusem szczepień na COVID-19 dla nauczycieli?" (39 zł).

https://tarczawilka.pl/produkt/szczepienia-dla-nauczycieli/

Już pomijam fakt, że nie ma czegoś takiego jak obowiązkowe szczepienia dla pracowników oświaty.
Ale bulwersuje mnie fakt zarabiania na ludziach wpatrzonych w niego jak w obrazek.

Dla przypomnienia: Jacek Wilk jest członkiem Konfederacji, w 2015 kandydował w wyborach prezydenckich.
Cała Konfederancja to banda szurów ()
I z jednym się z nimi zgodzę: są ludzie, którzy chcą zarabiać na pandemii (Braun i jego książka czy właśnie Wilk i jego szkolenia).

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #konfederacja #koronawirus #szczepienia #nauczyciele #covid19
Pobierz faramka - Wiedzieliście, że Jacek Wilk zarabia na pandemii prowadząc szkolenia online...
źródło: comment_1611958382Wl42xOYegbi8eQ70pb7Zu3.jpg
  • 21
@faramka: Wiesz, ja jestem kapitalistą. Uważam, że na wszystkim można zarabiać. Na debilach tym bardziej. Skoro są chętni na takie szkolenia to rynek zweryfikował. Nie widzę żadnego problemu. I nie przepadam za Wilkiem, osobiście uważam go za przygłupa, ale za żyłkę do interesu szanuję.
Na debilach tym bardziej. Skoro są chętni na takie szkolenia to rynek zweryfikował.


@wyk00p: i to mnie przeraża. Bo część ludzi pójdzie za nim jak w dym i jeszcze będą szerzyć fałszywe informacje. Zresztą... o tym szkoleniu o zjawiskach, które nie istnieją, dowiedziałam się z postu, który znajoma udostępnia na FB.
@faramka: Ale on tylko dał clicbaitowy tytuł szkolenia. O tym, że nie ma przymusu szczepień zainteresowany dowie się już w trakcie i przedstawi kilka tricków prawnych na wyimaginowane zagrożenie. Nie widzę tym bardziej nic zdrożnego. Tak się robi w branży szkoleń XD