Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Fabryka Słów znów nas zawiodła. Po licznych zapowiedziach 19 marca do księgarń trafi "Północna granica" Feliksa W. Kresa. Pierwszy tom "Księgi całości" zostanie wydany w oprawie zintegrowanej z ceną okładkową 54,90zł. Ilość stron nie została podana.
Wydawnictwo obiecywało zrobić sondaż jaką oprawę ma dostać seria oraz brak podziału na tomy grubszych książek. Sondażu nie było więc nikt nie będzie zaskoczony olaniem drugiej obietnicy. Ich decyzja sprawiła, że nakład koszmarnych okładek Stalker Books został wyprzedany. Wychodzi na to, że po raz kolejny Kres mnie ominie.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #fabrykaslow #felikswkres #kres #ksiegacalosci
Pobierz Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Fabryka Słów znów nas zawiodła. Po l...
źródło: comment_1611949540FbCsQn49kQ0IVswJSIJear.jpg
  • 5
@Whoresbane: możesz napisać, dlaczego cię ominie? Rozumiem, że wydanie Fabryki Słów jest i będzie dostępne, ale jest to dopiero pierwsza części. Okładka też niczego sobie, oprawa zintegrowana od nich też bardzo fajnie wygląda.
@Whoresbane: aa to luzik. Myślałem, że będzie niedostępna czy coś. Dla mnie zintegrowane oprawy wydają się dużo ładniejsze i lepiej wyglądają na półce niż książki w twardej okładce. Dużo wygodniej też się czyta takie książki. No i sam art na tej okładce od FS jest bardzo ładny.

Jeśli już w temacie okładek jesteśmy to mam trochę żal do MAG i jakości okładek w serii "Archiwum burzowego światła" które są jakby wykonane
@MarchwiowySok: Zależy jakie zintegrowane, Rebis ma całkiem niezłe ale Fabryka ma zginalną tandetę. Może i dla Ciebie wygodniej ale nie będą tak trwałe jak twarda. Projekt okładki bardzo ładny.

Archiwum w twardej? Wydane tak samo jak reszta Sandersonów