Wpis z mikrobloga

@KuroKitsune: Co do pierwszego zarzutu to nawet nie będę się krył, ale to że Yotsuba to best sister to nawet z tym nie handlujcie @SandalzJezusa: ( ͠° °) No ale w sumie Yotsuba to trochę tomboy to nie dziwota że jest dla mnie najlepsza () Ogólnie Yotsuba>Miku>>>Ichika>>>>>>>>>>>Ichika>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Nino ()
@Hajak: Miałem wcześniej odpisać, ale myślałem, że to bait, więc olałem. Jak widać, myliłem się. I Ty też się mylisz, Hajaczku!
Miku>=Nino>=Itsuki>Ichika>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Yotsuba ()
@muzzykalny: Ja po obejrzeniu 1 sezonu anime czytałem mangę ale imho rzeczywiście gdyby Yotsuby nie było, to dużo by się nie zmieniło bo Yotsuba to taki "cichy" konik. Ale równie dobrze zniknięcie Eatsuki kompletnie nic by nie zmieniło w odbiorze tego tworu xD Miku miała imho największy character development, Ichike znienawidziłem po pewnym wydarzeniu, a Nino od początku była kompletnie niestabilnie emocjonalnie, więc coś czego nienawidzę, dlatego nawet przy pięcioraczkach u
zniknięcie Eatsuki kompletnie nic by nie zmieniło w odbiorze tego tworu xD

@Hajak: Mnie ujęła od pierwszego odcinka, szczególnie po akcji z Fuutaro, który dość bezpośrednio zasugerował, że ona przytyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miku miała imho największy character development

Ty, a to nie jest tak, że właśnie Nino, a nie Miku, przejdzie największą przemianę? Przynajmniej tak wnioskuję po ostatnich odcinkach drugiego sezonu i po komentarzach z
@muzzykalny: No Eatsuki była w pierwszym odcinku, potem co jakiś czas się przewijała że swoimi Tsun-Tsun, ale tak to kompletnie się nie zmieniała, ani wyróżniała ()
Co do Nino jej przemiana w moim odczuciu była całkowicie sztuczna i jak rollecoaster w jednej chwili z "zgiń przepadnij" przemieniła się w "kocham go najbardziej na świecie", dlatego jest dla mnie niestabilnie psychicznie przez co wylądowała w tierze