Wpis z mikrobloga

Facet co wybudował kilka domów z swojego projektu


@SpokojnyTom: a czy Ty wybudowałeś chociażby sławojkę czy jesteś tym słynnym internetowym "specjalistom" od wszystkiego?

Nie jestem "zagorzałem obrońcą" tylko patrzę na sprawę obiektywnie bez zawiści i zazdrości. Są sprawy które mi się w działalności ŁB nie podobały, chociażby słynny poradnik budowy garażu który w wersji papierowej jest dość rozczarowujący i sprawia wrażenie niedokończonego. Jednak cały ogrom wiedzy przekazał Łukasz jako pierwszy, zanim
@NiebieskiWStringach: no niestety, miało być merytorycznie a jakieś zielonki przyszły prowokować. Łukasz jest spalony za banowanie, nie przyznanie się do pomyłki z słupem, zgrywanie Alfy i Omegi, za milion obietnic i zero konkretów.
Jakbyś się znał to byś wiedział, że przy budowie popełniał kilka mniejszych i większych błędów, tylko komentarze, które sugerowały by coś zrobił inaczej usuwał (np. opierzenie komina). Nie wspominając o ustawionym losowaniu, to już jest perfidne oszustwo.
za milion obietnic i zero konkretów


@Krakem: dopóki nie masz z nim podpisanej umowy na dostarczenie konkretnego kontentu to jego obietnice są #!$%@? warte i tak samo #!$%@? wiążące. Jak już rozliczasz z obietnic to rozliczaj polityków, oni to dopiero naobiecywali.

A co do konkursów i losowań to mam je głęboko w dupie bo nigdy nie brałem w nich udziału. Niech się uczestnicy wypowiedzą (a Ty nim nie jesteś bo kieszonkowe
@NiebieskiWStringach
Tak wybudowałem.
Z stropami, schodami monolitycznymi, więźba tradycyjna nawet piwnicami.
I garaże mam integralne z domem. Wyobraź sobie, a nie 10m czy15m od domu.
75% to była robota moimi rękoma, przy 25% brałem czynny udział. Niestety więźby dachowej i pokrycia nie dałem sam rady zrobić.
Pomijam montaż stolarki i wylewki. Do tego lepiej wziąć uczciwą firmę.