Wpis z mikrobloga

opłaca sięsprzedawać mi 9 se po roku użytkowania jako używke teraz i kupić nowe poco x3? czy nie będzie takiej różnicy?? jak to się ma do opłacalności wymiany pod kątem baterii, mniejszego wsparcia? za obecny dostałbym z 7 stów a poco jest w promce za 850
#xiaomi #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
@mirkacz: w sensie to mi 9 se pasuje mi bardzo obecnie, może minimalnie bateria kuleje ale tak to jest super. czyli jeśli nie zależy mi na procesorze i aż tak na baterii to nie ma co się przejmować i jeszcze z rok pociągnie??
  • Odpowiedz
@dobrawez Pamiętaj też, że se to kompaktowy telefon, a poco jest wielki i ciężki. Oba mają jakieś zalety, ale jeśli obecny działa płynnie i się nie zacina to nie wiem czy warto zmieniać. Chyba, że chcesz mieć 120Hz, ale ja bym wolał amoled z SE. Seria Mi ma 2 lata wsparcia, więc jeszcze ostatni rok aktualizacji został
  • Odpowiedz
opłaca sięsprzedawać mi 9 se po roku użytkowania jako używke teraz i kupić nowe poco x3? czy nie będzie takiej różnicy?? jak to się ma do opłacalności wymiany pod kątem baterii, mniejszego wsparcia? za obecny dostałbym z 7 stów a poco jest w promce za 850


@dobrawez: ale jakie ty masz wymagania wzgledem telefonu? Chcesz zamienic bardzo poreczny telefon ze srednio wyzszej polki na paletke do pingponga, ktora oprocz procka nie
  • Odpowiedz