Wpis z mikrobloga

@keton22: xbox series x ma rozdzielczość spadającą do 1600x900 i wszędzie 30 fps. i grafika pewnie też niższa bo konsole zazwyczaj nie są na wysokich ustawieniach z pc. nadal niemal dwukrotnie lepiej niż nowa gen konsol, co byś chciał jeszcze ¯\_(ツ)_/¯
@szybkaszyba: dużo też tłumaczy sobie że to gra Blubera oni podobnież nie umieją w optymalizację. Mi najbardziej przeszkadzają uporczywe szarpnięcia co kilkanaście sekund w pewnych lokacjach. Zobaczymy może na XseX będzie działać lepiej w końcu to next gen.
@szybkaszyba: no właśnie 300w poboru i niecałe 60fps tak mnie nie rażą ale to co jest na ekranie niczym nie usprawiedliwia wyniku. Czym niby różni się lasek przed ośrodkiem wypoczynkowym od alejki chwilę wcześniej gdzie mam 120fps?
@keton22 mnie póki co na x-boksie to najbardziej irytuje doczytywanie się tekstur pewnych rzeczy które możesz z wziąć i obejrzeć, przykładowo jakiś list który podnosisz po sekundzie staje się ostry tabliczka na którą spojrzysz po ułamku dopiero też staje się ostra, a przy takim szybkim dysku to nie powinno mieć miejsca
@keton22: 10700k + 3080 i w 1440p niektóre sceny na „ultra” bez dlss aż nietrywialne, ale wiedziałem kupując ten sprzęt ze to low end już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na tej scenie miałem 44 fps, chwile potem włączyłem dlss i te 60 plus minus trzymało, ale odechciało mi się grać.

Prawdopodobnie na 1080p jest tak z 2x lepiej bo Polacy nie umieją nic pisać w unrealu
Wapniak - @keton22: 10700k + 3080 i w 1440p niektóre sceny na „ultra” bez dlss aż nie...

źródło: comment_16119218026x5VhIQtydw0df4pLsgKy7.jpg

Pobierz