Wpis z mikrobloga

No i zaniosłam to wypowiedzenie, i #!$%@? im wszystkim w dupy.

Płacz w pracy to granica której nie powinno się przekraczać. Wiec z szacunku do samej siebie opuszczam to miejsce. Będę zdrowsza psychicznie.

#pracbaza
  • 60
  • Odpowiedz
Takie uroki bycia zbyt wrażliwym (czyt. W tych czasach #!$%@?), ale nie umiem z tym walczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Atek-gagatek: o co poszlo, ze plakalas? Nie walcz ze sobą. Jestes wrazliwa i tyle, znajdz miejsce w ktorym bedzie to zaletą
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: u nas się ostatnio dziewczyna wzruszyła, bo jak ktoś odchodzi, to przychodzą wszyscy, którzy wpłacali kasę na prezent

a że dział logistyki zna cała firma, bo wszyscy coś wysyłają, to przyszło wiele osób i nie wytrzymała dziewucha napięcia ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Atek-gagatek W sumie to u mnie w poprzedniej pracy, spółka skarbu państwa, była sprawa o mobbing i kobieta wyleciała. Jeśli masz materiał to możesz ugrać jakieś odszkodowanie
  • Odpowiedz
@ludzik: no właśnie teraz dokładnie są takie czasy niestety.


@r5678: To zależy od miejsca, ale nadal jest całkiem dobrze jeśli chodzi o możliwość zmiany. Zobaczymy gdzie nasz kochany rząd zaprowadzi rynek pracy..
  • Odpowiedz
@Lepper3001: tez zawsze tak myślałam i takie miałam podejście do miejsca pracy :) Do momentu gdy wszyscy dookoła zaczęli robić sceny, których ja stałam się elementem. To dużo bardziej skomplikowane niż by się mogło wydawać.
  • Odpowiedz