Wpis z mikrobloga

  • 1
@Shatter tak. Masz rację. Ale mając #!$%@? na protesty które sa anty rządowe (chyba oczywiste ze nie chodzi tylko o abrocje), wyrażasz zgodę na to co Robi partia pis. Nie robisz nic, aby coś zmienić. Dodatkowo krytujac protest pośrednio starasz sie mu zaszkodzić co jest na rękę partii.

Gadać sobie i pisać można teoretyczne rzeczy ale w praktycznym rozrachunku efekt jest taki jak mówię. Nie robiąc nic tez podejmujesz decyzje. "Nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Shatter

@Ancymoon1: + tu nie chodzi o wspieranie a o zawłaszczanie sobie całego strajku dla siebie XD zreszta szkoda gadać, oskarżacie każdego o 60 groszy za wpis a sami zachowujecie się jakby wam płacili 80.


Gościu xD po pierwsze jakie "wy" jak ja nie należę do żadnej grupy tylko wrzucam obrazek z telefonu xD
A po drugie nic Ci nie pisałem ze 60gr za wpis. Nie dopowiadaj sobie.
Po
  • Odpowiedz
Nie robisz nic, aby coś zmienić.


@Ancymoon1: Ty, ale dopiero co się tłumaczyłeś, że wcześniej na ulicę nie wychodziłeś, ale coś tam jednak robiłeś przeciwko obecnie rządzącym i to też była forma protestu.
Teraz trzeba wychodzić na ulicę, by protestować przeciwko rządzącym, a wtedy nie trzeba było?
Na strajki górników i taksówkarzy też chodzisz, bo są antyrządowe? ( ͡°
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: "Jak bliżej Ci do pisu niz lewicy to siedź w domu i pisz dalej komentarze tego typu na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)"

Jak tobie się wydaje, że Lewica jest lepsza od PISu to nawet nie ma co z tobą dyskutować XD
  • Odpowiedz
  • 0
@ZygmnuntIgthorn xD teraz zauważyłem że Ci nie chodzi o żadne protesty tylko sie mnie personalnie czepiasz. Dobra teraz juz widzę skąd moje niezrozumienie Twoich wpisów xD

Dobra gościu to teraz inaczej gadamy, mówisz ze nic nie robiłem ale coś robiłem i podajesz to jako przykład ze nic nie robiłem xD przeczytaj powoli co napisałeś.

Strajki górników i taksówkarzy mnie nie dotycza. Przykład z dupy. Tak samo nie poszedłbym na strajk nauczycieli. Będziesz wymieniał wszystkie formy protestów? XD Zaczynasz upadac coraz niżej xD już myślałem ze to ktoś na poziomie ale jednak mnie rozczarowałes.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ancymoon1: Uprość temat aborcji jeszcze bardziej. Ludzie debatują lata na ten temat a ty mówisz albo jesteś przeciw aborcji albo jesteś za. No #!$%@? xd


Dobra inaczej. Ile razy jeszcze to tłumaczyć xD

Albo popierasz protest i jesteś na ulicy, albo nie robisz nic i wyrażasz zgode na obecną zmianę wprowadzoną przez PIS. Taki jest finalny efekt działań. Albo robisz coś albo nic. Albo odpowiada Ci to co sie dzieje
  • Odpowiedz
  • 0
@Ancymoon1: "Jak bliżej Ci do pisu niz lewicy to siedź w domu i pisz dalej komentarze tego typu na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)"


Jak tobie się wydaje, że Lewica jest lepsza od PISu to nawet nie ma co z tobą dyskutować XD

XDD co Ty gadasz Typie. Cos sobie dopowiadasz.
Napisałem ze lewica jest lepsza od pisu? Niby w czym? Jaka jest skala? Lepsza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ancymoon1: czyli idąc Twoim rozumowaniem( czytam dyskusje) to wystarczy że napiszę tutaj na wykopie **** oraz Lempart i wtedy wyrażam poparcie dla protestu bo obrażam partie i zarazem odcinam się od tych oszołomek z strajku kobiet i Lewicy bo obraziłem Lempart? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: @MLGkunek:
No i co z tego? Władze wybiera się w wyborach, na protestach się protestuje, nawet jak nie wszyscy maja idealnie takie same postulaty. Protesty są w całej Polsce i bardzo mocno oddolne jak na taką ilość ludzi. Można krytykować poglądy tych czy innych organizatorów, ale pisząc ze ze same protestu są głupie i „Julki costam costam” wspomagacie PiS aż miło. Ale to akurat mało zaskakuje bo
  • Odpowiedz
@terion: do centrysty mi bardzo daleko. Nie popieram narracji władz strajku bo mają chore postulaty. Gdyby protest ograniczył się do sprawy aborcji a przede wszystkim do orania władzy za naruszenie kompromisu to byłoby spoko. A co mamy obecnie? PiS i lewica dzielą społeczeństwo. Wystarczy zobaczyć zezwierzęcenie na tej stronie (przy okazji zarzucę tu lewicy srogą hipokryzję we wpisach typu: prawak jest brzydki, gruby, nie uprawia seksu czy jest kryptogejem -
  • Odpowiedz
Dziwi mnie również fakt, iż konfederacja jest bardziej atakowana od PiS


@MLGkunek: Tylko na wykopie. Za hipokryzje głównie, wolnościowa partia, dobre sobie... Ale przynajmniej już wiem kogo popierasz. iks-de.

Cała reszta to twoja fantazja na temat meToo. Jakby to miało jakieś znaczenie w Polsce. Do tego udział w strajku nie powoduje, że lewica dostanie posłów, ani że jakikolwiek niszowy postulat lewicy się spełni. Jest tylko jeden temat strajku wokół którego gromadzą się ludzie i jest nim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale nie wspierając antypisowego protestu, wspierasz PIS.


@Ancymoon1: czyli jakby hipotetycznie górnicy protestowali przeciwko wygaszaniu nierentownych kopalń i zabraniu 13, 14 pensji to ten protest trzeba byś poparł tylko dlatego że jest przeciwko aktualnej władzy?
W twojej głowie można być tylko żelaznym elektoratem pisu albo chodzić na protest w masce z błyskawicą i nie ma niczego pośrodku.

Strajki górników i taksówkarzy mnie nie dotycza. Przykład z dupy. Tak samo nie poszedłbym na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@terion: Nie głosuje na nich bo Bosak ma przeszłość związaną z ruchami żyjącymi jeszcze w początku XX wieku. Widzę po prostu atak na partię za realizowanie swojego programu, którego nie ukrywano.
  • Odpowiedz