Wpis z mikrobloga

Napiszę, bo może ktoś mnie mimo wszystko bierze na poważnie.

Jeśli moja partia wygra, to tvp zostanie zminimalizowana do;
Tvp info
Tvp
Tvp Education

Gdzie;

1. Info będzie informowało o tym co się dzieje w kraju i na świecie, w przypadku sytuacji w kraju będzia stawiało otwarte pytanie dla widza by sam mógł wyciągnąć wnioski. Będzie miało zakaz propagandy pro i anty rządowej. [Budżet to 100 milionów złotych rocznie]
2. Tvp będzie działało jak RTL, Netflix czy HBO i będzie nastawione głównie na produkcję polskich seriali i filmów, plus emisję zagranicznych, nie będzie żadnego koła fortuny, nie będzie żadnej familiady, natomiast projekt będzie w pełni plastyczny, jeżeli pojawi się interesujący pomysł na serię, na film, będzie można go zgłosić, oraz zrobić zbiórkę pieniędzy z których nie zostanie pobrany podatek. [Budżet to 3 miliardy złotych rocznie]
3. Education zastąpi dla chętnych osób szkołę i będzie nastawione na produkcję materiałów edukacyjnych rodem z youtube'a, materiały będą też dostępne na kanale yt, tak jak powyższe filmy i seriale. [Budżet to 250 milionów złotych rocznie]

edit; Jeśli chodzi o sport. To można spróbować podpisać umowę z eurosportem na określoną kwotę, by po prostu odkodowali swój kanał

#projektpartia
#tvp
  • 3
  • Odpowiedz
Przy czym od razu uprzedzam, że jeśli pro pisowskie portale czy tvp będą po mnie i po mojej formacji jechały jak po platformie i w ogóle przedstawiały ją jak najgorzej i próbowały nas trollować. To oświadczam... że nie dociągnięcie do wypłaty w listopdzie po wyborach bo będzicie jedni z drugimi w więziennych ubrankach. W tym operatorzy kamer i generalnie wszyscy którzy tam pracują, a nie mieli jaj by powstrzymać ten hejt.

Pisowcy
  • Odpowiedz