Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu prosiłem o informacje dotyczące zwyczajów p0lek. Napisałem krótki wysryw, ale okazało się, że temat jest dużo głębszy i zdołałem jedynie na szybko skrobnąć część pierwszą tego megalitycznego gówno-tekstu. Zapraszam do lektury:)
https://www.polkopolitan.pl/p0lka-co-o-niej-warto-wiedziec/

#przegryw #p0lkopolitan #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zkamerawsrodp0lek #seks #mokebe
@Sprus @panzyd @Kwass93 @77023 @Akinori456 @lepsze_liceum
JamnikWallenrod - Jakiś czas temu prosiłem o informacje dotyczące zwyczajów p0lek. Na...

źródło: comment_1611668061vvONNcFTvC5GAumo4MHbMy.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@JamnikWallenrod Tę figurę retoryczną nazwałem nieskromnie swoim nazwiskiem: figurą Stelmacha. Okazuje się, że nie ma w retoryce nazwy komunikatu, który swoim istnieniem zaprzeczałby niesionej treści. Właśnie takiej figury użyłeś. Dzięki za przykład do kolekcji.
  • Odpowiedz
@TataBartusia: ok, to tłumaczę. Na codzień pisze dość sporo. Zazwyczaj teksty wyglądają nieco inaczej, mają inne zastosowanie. Samo pisanie jest dla mnie dość istotne, więc nie podoba mi się, gdy ktoś zarzuca mi brak warsztatu. Niemniej postanowiłem napisać na szybko, na kolanie, jakiś gówno-tekst o chwytliwej tematyce, żeby moją gówno-stronkę wypromować, gdzie każdy może sam coś opublikować od siebie. Nie wszystko co jest do napisania musi być arcydziełem. Tekst ma literówki
  • Odpowiedz