Wpis z mikrobloga

Jesli nie wiedzieliscie Miraski czym jest #gimboateizm to polecam ten watek
https://www.wykop.pl/wpis/55136973/jakis-czas-temu-oswiadczylam-ojcu-katolikowi-a-moz/

Opka @MangoZjem jest zatwardziala ateistka nienawidzaca indoktrynacji kosciola katolickiego, zmuszona przez rodzicow do chrztu jak i bierzmowania. Nie chce ochrzcic dziecka poniewaz kosciol katolicki to samo zlo i pedofilia.

Jednak w miedzyczasie zupelnie swiadomie i bez przymuszania przyjmuje az trzy sakramenty swiete: sakrament pokuty, sakrament eucharystii oraz sakrament malzenstwa. Bierze udzial w naukach przemalzenskich bo sa w sumie spoko.

Przyznaje tez ze lubi obchodzic swieta katolickie ale tylko dlatego ze sa one tradycja w jej domu no i dostaje sie prezenty a prezenty sa fajne

(°°

Jak macie lepsza definicje #gimboateizm to prosze przebic @MangoZjem

#logikarozowychpaskow #ateizm #kosciol
  • 20
Opka @MangoZjem jest zatwardziala ateistka nienawidzaca indoktrynacji kosciola katolickiego, zmuszona przez rodzicow do chrztu jak i bierzmowania. Nie chce ochrzcic dziecka poniewaz kosciol katolicki to samo zlo i pedofilia.


@Flaklypa: ladne bzdury nam tu pan wypisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic takiego nie mialo miejsca, chyba ze ktos lubi nadinterpretacje xD widze, ze juz drugi wpis powstal na bazie mojego

Jednak w miedzyczasie zupelnie swiadomie i bez
a pan katolik to nie wie, ze zeby sakrament pokuty byl wazny musi byc zal za grzechy? ktorego u mnie nie bylo xD


@MangoZjem: czyli cala ta szopka dla korzysci materialnych? Ale wiesz ze na chrzest tez dostaje sie prezenty? Moze jednak przemysl swoja decyzje bo omina cie zlote lancuszki, lyzeczki, kasa w kopertach...

a kto nie lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) temat prezentow juz Ci wyjasnialam
czyli cala ta szopka dla korzysci materialnych?


@Flaklypa: wnioski z dupy, meh.

Uczestniczysz w obrzadkach katolickich i przyjmujesz sakramenty za korzysi finansowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Flaklypa: jak juz mnie nazywasz #!$%@?ą to powiedz mi jakie niby korzyści przyjełam dlatego, że wziełam ślub xDDDD
@Flaklypa: halo psychiatryk? pacjent wam uciekl? nie spiewam zadnych koled, prezenty sa symboliczne i mozna sprowadzic to do tego, ze sami je sobie kupujemy. no ale debilowi sie nie da wytlumaczyc xD
@Flaklypa: Takie ciężkie do zrozumienia, że religia to tak durna i nieistotna rzecz, że nie warto sobie przez nią robić pod górkę? I korzystać z jej pożytecznych stron, odrzucając całą resztę?