Wpis z mikrobloga

@michal0110 Może masz jakieś alter ego złodzieja albo kryminalisty. Mi się jeszcze nie zdarzyło, żeby mi Policja dała mandat czy ukarała mnie za niewinność. Wręcz przeciwnie, zawsze jak miałem z nimi styczność i zachowywałem się normalnie jak człowiek to też byli dla mnie mili i przeważnie kończyło się na pouczeniu. Także zawsze mnie zastanawia skąd w niektórych ludziach taka obawa przed Policją ¯_(ツ)_/¯
ale boję się że mi potem coś podłoża do kieszeni i przypau będzie ( ͡ ͜ʖ ͡)


@szynszyla2018: Może ktoś się wypowie co się zna. Nie jest tak, że muszą udowodnić (pokazać nagranie), że coś kradnę?
Znajdą np. czekoladę w plecaku/torbie ale przecież mogłam ją kupić dzień wcześniej w innym, czy nawet tym samym sklepie.
@ElLama: Ja raz miałem sytuacje, gdzie polazłem do biedronki zrobić szybkie zakupy, patrze kolejka na godzinę stania. Wychodzę niekupująca nic i zatrzymuje mnie ochroniarz:

"Pokazuj co masz w plecaku"

Nie.

"Pokazuj bo wzywamy policje"

Proszę wzywać.

"Ok, już dzwonie"
Ja zawsze tak mam, gdy mija mnie policja i się patrzy, mimo że nic nie zrobiłem, to i tak boję się, że coś na mnie znajdą XD


@Galkovsky: na widok policji to ja się boje iść przed siebie chodnikiem bo się zaraz o coś dowalą. kiedyś w gimbie mnie i kolegę spisali jak po prostu szliśmy chodnikiem