Wpis z mikrobloga

- Jakim trenerem jest Paulo Sousa?
- Moim zdaniem to nie ma tak, że trener jest dobry albo że nie dobry. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w piłce najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.
#kanalbekowy #borek #asterixiobelix #kanalsportowy #pilkanozna
JeffreyLebowski - - Jakim trenerem jest Paulo Sousa?
- Moim zdaniem to nie ma tak, ż...

źródło: comment_1611572720V6y6SdFojYa1jXny8Puzv9.jpg

Pobierz
  • 5
@JeffreyLebowski:
Jakoś zaczynałem się lekko przekonywać spowrotem do Borka ostatnio, wydawało mi się jakby doszła do niego krytyka i starał się trochę mniej lać wodę, ale od kiedy temat kręci się wokół nowego selekcjonera osiągnął jakieś apogeum #!$%@? o niczym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te farmazony prosto z generatora zabijają każdą rozmowe
@JeffreyLebowski:
Dokłaaadnie, to jego 1-4-4-2, i za każdym razem komentarz do tego, że trzeba to mówić bo by się ktoś ze szkoły trenerskiej obraził to jest tragedia.

No i ofc klasyk:
Normalny czowiek: "to jest zawodnik szybki, silny i wytrzymały"
Borek: "to jest zawodnik, który jest szybki. to jest zawodnik, który jest silny. I to jest panowie przede wszystkim zawodnik, który jest wytrzymały."