Wpis z mikrobloga

Gnije z tego jak media opozycyjne teraz kreują Giertycha na wielkiego opozycjonistę xD Przypominam, że ten gamoń jest szkodnikiem równym PiSowcom i jest odpowiedzialny za takie buble jak mundurki w szkołach, amnestie maturalną, czy chciał wprowadzić obowiązkową religię na maturze.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy i hehehe #bekazkuca
kezioezio - Gnije z tego jak media opozycyjne teraz kreują Giertycha na wielkiego opo...

źródło: comment_1611570381EHa9JH6fDpkIa2Sxlx63Au.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@kezioezio: Pamiętam, że w 2006 i 2007 mocno szkalowałem Giertycha za jego pomysły i za wszystko, co sobą reprezentował (podobnie jak jego ojca znanego z kreacjonistycznych poglądów będącego "znawcą smoków i dinozaurów", a lata wcześniej podobne rzeczy reprezentował sobą jego nawiedzony dziadek). Kilka lat później trochę zaskoczyło mnie, że postanowił zacząć popierać PO - widocznie dokonał wtedy wolty. Choć nawet teraz daleko mi do bycia sympatykiem Giertycha - po prostu jest
  • Odpowiedz
czy chciał wprowadzić obowiązkową religię na maturze.


@kezioezio:

W 2010 roku religia stanie się jednym z przedmiotów maturalnych do wyboru przez chętnych - poinformował na konferencji prasowej wicepremier, minister edukacji Roman Giertych. Podkreślił, że sprawa jest już przesądzona.

Jest to wynik wielu konsultacji, oczekiwań Kościoła katolickiego, a także oczekiwań uczelni, które mają wydziały teologiczne - powiedział Giertych. Dodał, że takie wydziały są także na uczelniach publicznych; uczelnie te z powodu braku
  • Odpowiedz
  • 1
@Kieres: Co w nich było spoko? Zamiast przyjść ubranym jak najbardziej komfortowo i skupić się na nauce, to chcieli z wszystkich szkół zrobić jakieś elitarne prywatne szkoły xD W mojej szkole ten „mundurek” był jak kamizelka od marynarki i tyle xD
  • Odpowiedz
@kezioezio: idea była spoko, wykonanie leżało. Jak zwykle. Mundurki miały wyrównać szansę dzieci z biedniejszych rodzin, których nie stać na wiele - nie wyróżniając się, miały się czuć bardziej komfortowo. Dodatkowo miało to pomóc policji w identyfikacji wagarowiczów. Tyle teorii. W praktyce niewypał i nie rozumiem do dziś jak to miało się udać.
  • Odpowiedz
@Kieres Zajebiste to było.Brak jakiegokolwiek 500+ ,zapomóg czy jakiegokolwiek pomocy społecznej.Minimalna w okolicy 700 zł netto a koszt zwykłej kamizelki u mnie w podstawówce to 65 złoty.Mama musiała kupić minimum 3 na jedno dziecko aby było na zmianę i wystarczyło na rok to już masz 200 zł.Na brata tak samo to już 400.Czyli to tak jakbys dziś zapłacił przeszło 1000 zł za niezbędna rzecz do szkoły dla 2 dzieci :) a materiał
  • Odpowiedz
@dobry_czlowiek Myślisz co piszesz? W droższych szkołach dzieci z biednych domów musiały się na nie zapożyczać xD W standardowych to zwykle kamizelki o kilkudziesięciu krotnie zawyżonych cenach. To nigdy nie miało wyrównać szanse tylko służyły do wyciągania jeszcze większego hajsu z ludzi,taki nowy podatek szkolny
  • Odpowiedz
@BrockLanders: ?
koleś niewątpliwie jest w opozycji do pis i robi to skutecznie
to, że jako składnik rządów robił debilne ruchy i ma/miał kretyńskie katolskie poglądy nie zmienia faktu, że w swojej dziedzinie dobrze radzi sobie jako opozycja dla żontu
  • Odpowiedz