Wpis z mikrobloga

@xddKOMUddx: w skrócie - konta na Allegro to w znakomitej większości loginy i hasła wykradzione/złamane. W necie są całe bazy z loginami i hasłami i wystarczy trochę poszukać. Taki cwaniaczek bierze kilka, sprawdza czy działają i za tą opłatą podaje ci te dane. Nord pozwala na max 6 połączeń i stąd te błędy. Moja rada - albo poszukaj sam, albo kup swoje własne konto, albo wybierz innego VPNa za lepsze pieniądze,
@Casey1029384756: logujesz się na konto w aplikacji, nie ma tam informacji o zalogowanych użytkownikach.
Chcesz kupić swoje konto? Proszę bardzo, ale jeśli chcesz kupić z allegro to bez sensu. Te tanie konta są współdzielone, więc płacisz za coś, co jest dostępne za darmo. Na każdej aukcji jest informacja, że kupujesz dostęp do konta, a nie konto na własność.
@NERP: oka. Dzięki. Jeżeli nie chce mnie połączyć z amerykańskim serwerem (chciałem Disney+) to wina konta czy po prostu coś się zepsuło teraz? Warto to mieć włączone cały czas na np. Polskę? Żeby szyfrowało połączenie. A jak chce coś oglądać to zmieniać na dany region? Sorry, ale nie jestem kumaty w tym temacie.
@Casey1029384756: Jak nie chce połączyć to znaczy, że jest maksymalna ilość osób na koncie (max 6 połączeń w tym samym momecie). Trzeba wybrać inne konto, gdzie limit nie został przekroczony.
Mając włączony VPN cały czas możesz odczuć spadek prędkości łącza i większe pingi. Więc jeśli grasz w gry online to lepiej rozłączyć sie z VPN serwerem przed uruchomieniem.
Ja osobiście na komputerze do przeglądania internetu mam cały czas aktywne połączenie z