Wpis z mikrobloga

Witam od tygodnia „bawię się” w demo #xtb i w ogóle w giełdę. Tak więc proszę o wyrozumiałość :)
Chwilami miałem dobre wyniki ale przez nieumiejętne robienie zleceń oczekujących straciłem sporo wirtualnej kasy.

Opis problemu: A więc wykonuje zlecenie oczekujące (jak na zdjęciu), robię sell limit i jest ok.
Jak dochodzi do odpowiedniego poziomu, to się sprzedaje.

Ale potem zamiast zamknąć definitywnie, kupuje się po trochę niższym kursie. Co zaznaczyć aby sprzedało i na tym koniec i już więcej nic nie robiło.

#xtb
3Ramirez - Witam od tygodnia „bawię się” w demo #xtb i w ogóle w giełdę. Tak więc pro...

źródło: comment_1611480431d5OVQGgCsvihnBFaE24rgf.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Quantuum: Akcje też kupowałem i sprzedawałem. Te krypto to tak dla zabawy, realnymi pieniędzmi nie obracał bym w kryptowalutach. Pozniej założę nowe konto demo i tam już bede jechał na poważniej. Tutaj póki co się uczę uczę operacji i w ogóle obsługi xtb.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3Ramirez: musiales cos zle poklikac :) niemozliwe zeby Ci samo kupowalo bez zlecenia, wiec pewnie wisialo Ci jakies oczekujace.. czy zdazylo Ci sie tak pare razy czy tylko raz?
  • Odpowiedz
@demagika: Dzieki za odpowiedz. Raczej cały czas mi się tak dzieje, co prawda wcześniej nie zaznaczałem take profit. Myślałem że już bedzie ok ale samo kupiło po sprzedaniu. Musze jeszcze potestować.
  • Odpowiedz
@demagika: A nie są to jakieś automatyczne ustawienia SL/TP (Stop Loss i Take Profit) ? I jak się tego nie wyłączy to są realizowane? Takie linie (regulowane) są na wykresach jak się coś kupi nowego SL/TP.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3Ramirez: nie wiem jak dziala to na demo ale na real nie ma takich sytuacji ze cos sie jeszcze "dzieje" po zrealizowaniu take profit albo stop lossa
  • Odpowiedz