Wpis z mikrobloga

@boletus:

coś ma paskudnego na ręce, zgnita róża czy cuś. Wymóg stręczyciela?

Lol. Ale boomerski komentarz XDD. Skoro Tobie kobiety z tatuażami kojarzą się tylko i wyłącznie z prostytutkami to znak, że jesteś boomerem. Zgaduję, że według Ciebie facet z tatuażem to tylko i wyłącznie najgorszy kryminalista i były więzień. Lol. Nie wiedziałem, że wykop.pl to zbiorowisko boomerów xDDD.
@Kemot1234 xd skąd wiedziałeś? Prorok jaki, czy co? Kryminalista? - nie, więzień - być może ma taką przeszłość, środowisko penitencjarne ma takie oznaki.
Czy to oznaka zaburzeń psychicznych? Ofkorzzz! Szpecić młode ciało takim syfem, to już wiesz że we łbie nawalone i należy unikać. Jeszcze kolczyk do nosa i byczek Fernando.
A może to jednak wyłącznie chęć podkreślenia murzyńskich korzeni i przynależności plemiennej? Wioskowy szaman za małe bzykanie wysmaruje brudnopis na łapie
@boletus:

xd skąd wiedziałeś? Prorok jaki, czy co? Kryminalista? - nie, więzień - być może ma taką przeszłość, środowisko penitencjarne ma takie oznaki.

Yyy... po to tym jak zareagowałeś na kobietę z tatuażem, to domyśliłem się co możesz sądzić o męskich tatuażach. Proste, logiczne myślenie.

Czy to oznaka zaburzeń psychicznych? Ofkorzzz! Szpecić młode ciało takim syfem, to już wiesz że we łbie nawalone i należy unikać.

Zachowujesz się stary dziad i
@boletus:

Precz z tatuażami .

Zabawny z ciebie boomer. To ja też mogę pokrzyczeć. Precz z papierosami!!! Krzyczę tak, bo ja nie palę szlugów i nienawidzę fajek. Jak można lubić coś czego ja nie lubię.

Ponadto gdy ktoś wystawia się na publiczną ocenę musi się liczyć z krytyką, każdą, moją ;)

No tak. No bo osoba z tatuażami będzie się przejmować jakąkolwiek krytyką jakiegoś tam randomowego noname'a spotkanego na ulicy lub
@Kemot1234 przecież młode płatki śniegu szpecą swe ciało, żeby popisać się przed rówieśnikami, bo szukają uwagi i pewnej akceptacji rówieśników w tak głupawych obszarach (widać w innych nie mają się czym popisać), więc tak, bardzo się przejmują opinią innych.... Negatywna opinia na pewno bardzo zaboli.
Brać się za życie ostro, a nie siedzieć przed komputerem nocami, potem niewyspany, depresja, leki, fobie społeczne, łolaboga.
Mi też się już w sumie nie chce gadać,
@boletus:

przecież młode płatki śniegu szpecą swe ciało, żeby popisać się przed rówieśnikami, bo szukają uwagi i pewnej akceptacji rówieśników w tak głupawych obszarach (widać w innych nie mają się czym popisać), więc tak, bardzo się przejmują opinią innych.... Negatywna opinia na pewno bardzo zaboli.

XDD. Tyle w temacie. Jak mówi pewne przysłowie: miej #!$%@?, a będzie ci dane. Uwierz mi, ludzie nie przejmują się krytyką obcych ludzi spotkanych w internetach
ludzie nie przejmują się krytyką obcych ludzi spotkanych w internetach lub na ulicy.<

A przynajmniej tak powinno być, a niestety nie jest, zarówno u młodych, jak i u starych dziadów (zastaw się, a pokaż się, co somsiad powi etc.)

miej #!$%@?, a będzie ci dane < nie da się tak całkiem, po świat cię odetnie. Ale szpecić się? w Imię czego, przecież to wstrętne... ta moda minie, jak wiele.

Zresztą Ty też
Pobierz boletus - > ludzie nie przejmują się krytyką obcych ludzi spotkanych w internetach lu...
źródło: comment_1654859273UTdw0LBx72lBbSrdHGqowr.jpg
@boletus:

Ale szpecić się? w Imię czego, przecież to wstrętne... ta moda minie, jak wiele.


Ktoś lubi tatuaże i robi sobie tego typu rzeczy. Ktoś inny nie lubi tatuaży i nie robi sobie tego rzeczy. Albo inaczej. Ktoś lubi mięso i je mięso. Inny koleś jest weganem i nie je mięsa. Czy tak ciężko to ogarnąć? Słyszałeś o czymś takim jak gust? Lol. Brzmisz jak najgorszy boomer i malkontent. Daj mi