Wpis z mikrobloga

Te usta nie są opuchnięte po zabiegu? Przecież to wygląda jak karykatura... chociaż z drugiej strony to każda kobieta z takimi przesadnie dużymi ustami zaczynała od lekkiego powiększenia
  • Odpowiedz
@Disturbia00: ona po prostu nie widzi ze to zle wyglada albo to wypiera. Ludzie jej dobrzr radza i to w dodatku faceci a ta i tak sie oszpeca. Nie wiem moze Karolowi sie to podoba bardziej i dlatego takie robi to to juz ich sprawa. Ale moim zdaniem mial fajna dziewczyne jak ją poznawal, teraz ma plastika z pontonami zamiast ust i sztucznymi wlosami. O ile te wlosy nie sa takie
  • Odpowiedz
@corryand: Słusznie mówisz, ale czy nie było tak, że po tym filmie z odwzorowaniem zdjęć gwiazd jak Wersow mówiła ze ma „małe usta, wielkie palce” poszła powiększyć usta? Oglądam ją co pare dni na instastories i wydaje mi się ze aż takich pontonów nie miała ( _) tak czy inaczej widać ze dziewczyna ma dużo kompleksów, to się załatwia u psychoterapeuty a nie w gabinecie medycyny estetycznej :-(
  • Odpowiedz
@Disturbia00: ona ma zaburzone widzenie, ona siebie nie widzi tak jak inni i nie oglada siebie chyba z profilu gdzie widac jaki ma wał ze te usta zaraz nosa zaczna dotykac. Z profilu jak kaczka albo dziobak. To jej mowienie ze ma male usta czy grube palce to juz jakies chorobowe cos jak anoreksja ale nie wiem jak to nazwac, zakrzywiony totalnie obraz siebie i jakies zaburzenie na tle psychologicznym. Powinna
  • Odpowiedz
@corryand: też tak może być, faceci sobie sprawy nie zdają jak baby biorą rzeczy do siebie. I to takie najmniejsze, nieistotne szczegóły. Jemu się wydaje, że nic złego nie powiedział, a ona przez kawał życia będzie się tym przejmować. Wszystko możliwe.
  • Odpowiedz