Wpis z mikrobloga

@xVolR: Vernon dobrze mowi jak masz tam okazje cos pogadac z kims byle o czym zainicjowac cos to sprobuj nawet jakby mialo byc troche na sile na poczatku bo skonczysz szkole i bedzie lipa po calosci
@kingwing1: nie no 20 mam

@Yungarczi: @VernonCape: #!$%@? jak sie na wsi mieszka to gówno da sie zrobić, bo już grupki są dawno porobione, jak nie masz znajomych od dzieciaka to jest kaplica. Jak przyszedłem do technikum pierwszy raz, to już sie cała klasa ze sobą znała, jedna laska mi nawet powiedziała, że na początku roku ktoś jej powiedział na starcie że #!$%@? jestem xD jak raz wypadniesz z
@xVolR: no sam jestem ze wsi wiec wiem jak jest ale nie wiem ja bym sprobowal napisac do kogos z okolicy albo i nie zalezy jak bardzo ci sie chce wychodzic cos typu co tam robisz wariacie czy cos XD
@xVolR: no to lipa musze przyznac u mnie tez tak bylo i tak jest, maja swoje grono i trudno, ale ja sie jeszcze troche ludze i co piatek jakas sobota spytam sie co tam wariaty robia ale jak widac tak nuda wieje ze zalozylem sobie dzisiaj tutaj konto i pisze z wami