Wpis z mikrobloga

@Jason_Stafford: Ja niestety bardzo dobrze o tym wiem, bo mi typek przestał płacić. Mieliśmy umowę najmu, te która teoretycznie pozwala wywalić kogoś niepłacącego. Dopiero, jak przestał płacić, a my zaczęliśmy czytać to się okazało, ze można #!$%@? wywalić po 8 miesiącach. Bo najpierw trzeba wysłać pismo, żeby zapłacił (teoretycznie tez wystarczy ze wtedy wpłaci np 1000zl i nic nie możesz znów, bo zaległość musi być większa niż trzy czynsze), potem
  • Odpowiedz
@jendriu: Polaczek myśli, że nie płaci podatków. Ostatnio widziałem filmik gdzie ten bezbek paciorek dowiaduje się ile pracodawca płaci podatków na pracownika i że w przypadku 15k na rękę pracodawca płaci 25 to ten nie wytrzymał. Choc sam jest za wyższymi podatkami by służby publiczne były lepiej rozwinięte. To są właśnie takie Polaczki bez pojęcia o świecie w którym żyją.
  • Odpowiedz
@Jason_Stafford: właściciel rezerwowego też się musi podpisać i ma obowiązek zgłosić, gdy to nie będzie możliwe i wskazać inny zastępczy lokal. znaczy ja tylko mówię, co wiem. nie słyszałem jeszcze o tym, by ktoś nie mógł pozbyć się lokatorów przy takiej umowie.
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Partia Razem proponuje ustanowić kwotę wolną od podatku w wysokości dwunastokrotności minimum socjalnego, a minimum socjalne rośnie co roku.
Czy jakaś inna partia proponuje waloryzację kwoty wolnej od podatku?
  • Odpowiedz