Wpis z mikrobloga

@DanielPlainview: błyskawiczne holowanie z utrudnionym papierkowością odbiorem lub przymusowy tygodniowy postój na parkingu policyjnym, aż do "rozwiązania" sprawy byłby bardziej dotkliwy, niż raz na jakiś czas jakiś głupi mandat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wg mnie trzeba po prostu usunąć połowę miejsc parkingowych na długiej


@DanielPlainview: Można też zlikwidować ulicę Długą, niech w ogóle nie będzie niczego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolesia po prostu trzeba szybko odholować, i tyle - takie niestety mamy prawo.

Sam się wkurzam nieraz na niechlujnie parkujących przez których muszę kluczyć wyjeżdżając z osiedla, i moim marzeniem byłby przepis, że w razie przetarcia pojazdu o źle
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: Wczoraj się kłóciłem z gościem, który zajmował polowe chodnika obok mojego domu. Chodnika który ma może 100cm szerokości. Kretyn twierdził, że skoro ja mogę przejść to nic się nie dzieje i może tak stać. #!$%@? mać. Jakbyś ze ścianą gadał. Jest tylu idiotów, a ten na załączonym obrazku pewnie tez jest mądrzejszy od wszystkich innych ehhh
  • Odpowiedz
@obszarnik: Jak lubisz stać i czekać aż ktoś z naprzeciwka przejdzie obok takiego samochodu, bo sam się z nim nie chcesz na zakładkę mijać, to nie mamy o czym rozmawiać ¯_(ツ)_/¯
każdy ma inne standardy w życiu
  • Odpowiedz