Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czarny_Niewolnik: ja to bym od razu gabke w filtrze na większą wymienił... wkurzac się będziesz częstym czyszczeniem tego.. Ja zapierdzieliłem gąbke aż po dno i wodę co 2tyg podmieniam, a filtr raz na miesiąc czyszcze... A z takim malutkim filtrem to raz na tydzień kiedyś było mało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matril: @Czarny_Niewolnik: Si, gąbka większa do pat mini to podstawa, ale jeszcze lepiej ulepszyć go taki bajerem co się u-jet nazywa - na dwie gąbki. Można wtedy gąbki czyścić na zmianę dzięki czemu mniej zaburzamy przy tym biologię w akwarium. Na YouTube jest trochę filmików pokazujących jak to wygląda i jak to połączyć. Ewentualnie u majfrendów można kupić coś w stylu u-jet tylko jeszcze z miejscem na ceramikę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matril: albo filtr kubełkowy z zaworkiem spustowym wtedy obsługa już w ogóle lux. Mało czyszczenia a podmianki wody wygodne. I w akwarium nic nie psuje widoku :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tiberian: nom, filtr kubelkowy to nadfiltr
.. Ale to dopiero jak w domu zainstaluje akwarium 300litrow ^^ teraz mam takiego "sztuczniaka" ok 100litrów z filtrem jak u kolegi.
Akwarystyka jest zajebista <3
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebadzlosiem: z Lubuskiego. Dzięki za chęci, roślinek zasadziłam już całkiem sporo, czekam aż podrosną i za jakieś dwa tygodnie, może dłużej, wpuszczam rybki. Krewetek nie planuję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarny_Niewolnik: Pamiętaj by filtr chodził cały czas oraz o podmianach wody
Co do oświetlenia fajne są sterowniki za 10zl czy coś ze ustawiasz że w pon-piatek ma się świecić od 6-14 a w sobotę i niedzielę od 8-20 czy jak tam wolisz :D
  • Odpowiedz