Wpis z mikrobloga

Jak twierdzą psycholodzy, jest 5 etapów żałoby po utracie zaufania do Guru Budowlanki z Myśliborzyc. Są to:

1. WYPARCIE ("niemożliwe, on taki nie jest, nie mógł tego zrobić, to wspaniały pracodawca i przemiły człowiek")
2. GNIEW ("ku.wa, #!$%@? hejterzy przyczepią się wszystkiego, pokażcie ch.je co sami w życiu osiągnęliście")
3. NEGOCJACJE ("ale po co miałby oszukiwać na klockach, zbudował jednej pani dom za darmo, a innej budę dla psa")
4. DEPRESJA ("szefu wróc, bo życie bez twoich filmów nie ma sensu, w dodatku te #!$%@? wykopki...")
5. AKCEPTACJA ("szkoda, lubiłem go oglądać, natura nie znosi próżni, idę na 'Co Dziś Robimy' - nadają codziennie")

Powyższe wypowiedzi pochodzą oczywiście z komentarzy widzów; nic nie wymyśliłem. Załączam przykład: kilka komentarzy cięgiem spod ostatniego filmu wyjaśniającego Guru (link: https://www.wykop.pl/link/5911055/lukasz-budowlaniec-afera-chyba-odbije-mu-sie-czkawka/). Spróbujcie sami przypisać każdy komentarz do jednego z 5 etapów żałoby.

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy #abcshadowbanca
berman - Jak twierdzą psycholodzy, jest 5 etapów żałoby po utracie zaufania do Guru B...

źródło: comment_1611296071fBQAsxdfXQ1X1tRQGEmaCb.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@berman: Najlepsze jest to, że Mitoman lubił bardzo często mówić o tym jak można manipulować nagrywając filmiki, ale on przecież tego robi(chociaż mógłby), u niego tylko sama prawda, nawet ta niewygodna, fuks zostań. Jak dla mnie jak ktoś kto nie ma nic do ukrycia to nie musi co 5 minut powtarzać, że pokazuje wszystko takim jakim jest, tylko będzie to widać. U Farmazona od dłuższego czasu dało się ewidentnie odczuć że
  • Odpowiedz
Mysle ze na początku nie był nastawiony na kłamstwo. Był na życiowym zakręcie i musiał ruszyć ale pozniej wyszedł Miras z Giełdy. Teraz jak struś chowa głowę w piasek a wszyscy wiemy czego to oznaka. Jestem ciekawy tych tłumaczeń, co wymyśli żeby wrocic bo przecież On się przecież z kamera nie rozstaje.
  • Odpowiedz
@kwmd: Bo to by wyglądało że jednak tam coś jest nie tak, czyli by wychodziło że lipa była... nie mam pojęcia jak to się potoczy dalej.. ale zakładam że w ogóle o tym nie wspomni, a jedynie o tym że musi trochę na kanale porządków zrobić więc kilka filmów usunie, między innymi pewnie ten, możliwe że inne losowania również... Komentarze wszystkie do sprawdzenia, i te nie po myśli cichy ban... a
  • Odpowiedz
@janiszelk: Nie zdziwię się jak wymyśli coś typu PPV i tylko lizodupy które zapłacą i będą go chwaliły w komentarzach. Przecież On nie radzi sobie z hejtem a tak to kościół uwierzy ze żeby zrobic bruzdę w SOLBECIE to trzeba jechać do CASTORAMY żeby kupić bruzdownica ERBAUER która jest na promocji za 499 zł xd Pozdrawiam Ukasz „nigdy sie nie sprzedam” Farmazon
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: witaj na tagu! Tu się dowiesz wszystkiego i zrozumiesz ze Farmazon to odpowiednia ksywa dla LB. Ten tag zgromadził grupę ludzi związanych z budownictwem którzy maja doświadczenie poradzili coś kiedyś Łukaszowi a on nagrodził ich banem.
  • Odpowiedz