Wpis z mikrobloga

@kodecss: No właśnie u mnie też dopiero pierwsze terminy po 20 marca. Z tego kalendarzyka nie da się nawet wybrać wcześniejszego przedziału. Równocześnie na stronce MZ info, że szczepienia dla obu grup (70 i 80 lat) ruszają 25 stycznia. O co kaman? Ktoś coś?
@pcstud: a możesz mi powiedzieć jakim #!$%@? wczoraj się mógł ktoś zapisywać jak to miało ruszyć niby o północy z dnia 21 na 22 stycznia. Gdzie jeszcze niby jakiś Minister podwał że nie o północy tylko o 6 rano ?
@kodecss: dla 80 latków rejestracja była od tygodnia i tam pewnie widział dostępne terminy. Natomiast to, że miało być o 6 rano też słyszałem. Już budzik nastawiłem na 5.50, a teraz wszedłem dla pewności. Ładnie się ludzie wkurzą rano jak wstaną, a wszystkie terminy zajęte. Będzie aferka.
@kodecss: Teraz nawet próbuje i wyskakuje komunikat "Osoby powyżej 70. roku życia będą mogły zarejestrować się od 22 stycznia. Wróć do nas, gdy przyjdzie twoja kolej, aby zarejestrować się na szczepienie." No chyba że ktoś ma kogoś znajomego w punkcie szczepień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kodecss: moim zdaniem nie, ale ten system jest tak nieprzemyślany, że nie można mieć pewności. W każdym razie rejestrowałem moją mamę z przedziału 70-80 i sprawdzałem przed 24.00 i nie było możliwości. Po północy już się pojawił formularz.
@Haxxor: @kodecss: @MeQustooo: rejestrowałem dziadka i babcię jako grupa 70+. Wszedłem od 23:30 na ikp babci i był link działający do rejestracji xD terminy na koniec lutego. Z dziadkiem musiałem czekać 23:50 przestała działać strona rejestracji, po północy przestało działać logowanie przez login.gov.pl, 00:25 około ruszło i go zarejestrowałem a terminy, które przy babci były wolne już były zajęte.
Nie wiem kiedy tyle osób się zapisało na takiej wsi.