Wpis z mikrobloga

No nie xD jak ktoś mi mówi, że w P0lsce jest taki rasizm, jak nigdzie na świecie, że w Polsce to normalnie jak jesteś murzynem to po wyjściu z klatki schodowej czujesz przeszywający wzrok ludzi, którzy szepczą ,,czarnuuuuch" to serio, od razu wiem, że ktoś jest kompletnym ignorantem i widać, że wiedzę o rasizmie w Polsce czy o innych krajach bierze z internetu, albo z portali plotkarskich xDDD

Akcja od 0:34

Posłuchajcie o co pyta Gonciarz, on serio myśli, że ona, jest jakoś opluwana za swoją karnacja po wyjściu na miasto? xDD
Przecież to jest kompletny ignorant, który czerpie swoją wiedzę z jakiś Julkowych portali.

#gonciarz ##!$%@? #pytanie
  • 9
@Antybuka: też zawsze gnije jak ktoś mówi że u nas w kraju niby taki rasizm, a już większy widywałem w Niemczech albo Szwecji. Zresztą też można się sprzeczać co uznać za rasizm. Jak dresik wyjdzie z klatki i powie do przechodzącego, czarnoskórego sąsiada "elo czarnuchu" to jest to atak na tle rasistowskim? XD A jak w Niemczech, facet z gazrurką napada na kuriera z bliskiego wschodu bo się bał że chce
tak sie programuje spoleczenstwo, tworzy sie problem ktory nie istnieje ale jest marginalny ,wmawia sie latami jakies klamstwo(rasizm) ludzie zaczynaja w to wierzyc pozniej sciaga sie ludzi odmiennych do kraju(rasistowska polska) i reszta sama sie napedza mamy na starciebpodzialy oskarzenia i ludzie zamiast skupic sie rozwoju kraju tylko pracuja i gryzą sie z innymi, rządzący specjalnie to robia zeby osiagnac swoje cele typu podnoszenie podatkow, ograniczanie wolnosci itp
mamy przeciez ciagle a