Wpis z mikrobloga

Cześć!

W erze koronawirusa, kiedy z pracą ciężej niż ciężko to... to pomyślałam nad założeniem swojego sklepu. I teraz mam pytanie, czy ktoś z Was korzysta z #etsy jako sprzedawca? Czy ktoś wie, jak działa te darmowe 40 wystawień produktów? ┐( ͡ ʖ̯ ͡)┌

A może jednak lepiej założyć swój sklep, swoją stronę internetową? Ale jeśli Etsy pobiera -0,20$ to jaki byłby koszt utrzymania swojej witryny?
Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o #stronyinternetowe czy inne #webdesign , także będę wdzięczna za wskazówki. Śmiejecie się, ale to dla mnie spory dylemat ( ͡°͡°)?

Miałby on działać na terenie UK, więc też nie chciałabym aby w adresie miał .pl

#hosting #domeny #sklepyinternetowe
  • 5
@MshL: Jeszcze nic :D Ale jako że tatuuje na codzień, a w Anglii lockdown mocno do... właśnie, nie wiadomo kiedy - to mam w planach sprzedawać plakaty, komplety naklejek, jakieś custom projekty na walentynki czy coś.
Raczej max 20-30 produktów.
@Eutanazja: hej, się podepnę jeżeli też uk, bo nie mam gdzie się zapytać. Skoro się interesowałaś tematem to wiesz może jak wygląda sprawa z podatkami i etsy?

Mam normalną pracę i chciałabym spróbować coś tam na boku dorobić właśnie na etsy i nie wiem jak to wygląda z podatkami. Czy wystarczy, że nie zarobie powyżej 1000 funtów i nie muszę zakładać firmy na siebie czy liczy się każda kwota zarobiona ponad