Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jamniki2: ciekawym eksperymentem byłoby założenie konta demo i granie tego co na tagu polecają. Ciekawe czy coś by po roku zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jamniki2 ale mózg to ty masz, dałem sygnał że jest zakonczenie korekty, już widoczne na wykresie, zgodnie z trendem głównym i zgodnie z bliźniaczymi spółkami które już urosły. To nie było- o ładnie wygląda i pachnie pieniędzmi. Było na dołku do kupienia, nic dziwnego że każdy tu ma portfel na minusie lol
  • Odpowiedz
@Cernold: Ładnie Ci się udało tego nie zaprzeczę. Tylko się gniewasz na ludzi, że wczoraj nie kupili bo papier na chwilę zwolnił przy wzroście od końcówki zeszłego roku. Nawet patrzyłem na spółkę ale stwierdziłam, że nie kupuję na górce ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
dałem sygnał że jest zakonczenie korekty


@Cernold: idź go dawaj na bankierze ()
Wy serio myślicie, że ktoś tu daje #!$%@? o Wasze naganianie?

Tu są heheszki z #!$%@? hajsu, nikt tu nie chce czytać sygnałów bo są zwyczajnie uja warte i już dawno temu ludzie którzy coś ogarniali przestali się udzielać,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VeleiN: nie można stracić pieniędzy, których nie zainwestowales. Jak można mówić o stracie, kiedy nie ma mowy o faktycznie zainwestowanych pieniądzach?
  • Odpowiedz