Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw
#p0lka

Ja #!$%@?, jaki wylew p0lek się wylał w internecie po tym jak 13-latka została zabita przez 14-latka za to, że była w ciąży.

Oczywiście zwalali winę na...RZĄD! Przecież nie mieli dostępu do antykoncepcji! Co za nieludzki, szowinistyczny kraj, 13-latki, dopiero na początku dojrzewania nie mogą się już r00hać?!

Jedne pisały o antykoncepcji drugie o tym, że 14-latek powinien odpowiadać jako dorosły, ale oczywiście 13-latka bez winy, bo też kiedyś miały zapędy w tym wieku takie lekkie, hihi. xDDD. Niech ktoś wezwie National Geographic tutaj do p0lski, bo takiego fenomenu na świecie nigdzie nie ma. Masowe, mainstreamowe dawanie dupy i uważanie tego za wyzwolenie, stalowa bańka informacyjna skrajnej lewicy, mówienie, że już od 12-13 roku życia można zacząć się ruchać, a każdy kto się nie zgadza jest incelem i nazistą/faszystą (zależy od tego czy julka potrafi to odróżnić), nienaturalna ojkofobia, rasizm do swojej własnej rasy i to wszystko w przedziale wieku od 14-18 lat.

Takie coś to może ileśtam % ludzi w innych krajach. Ale w p0lsce? Proporcja jest kompletnie odwrócona, tutaj prawie każde mają takie przekonania. Na zagranicznym internecie robi się żarty z takich ludzi, czasem nawet w telewizji. Ale w p0lsce jest to wręcz promowane, a jedyne miejsca krytyki to może taki wykop.
  • 32
  • Odpowiedz
@Shatter Następny się wysrał na klawiaturę. Dwójka dzieci, bo pomimo że generalnie powinni być uznawani za nastolatków, to dla takiego starego grzyba jak ja, który pamięta jak głupi był w tym wieku uznaje ich za dzieci - koniec dygresji, wpadła. I to już jest całe clue problemu, nie można chodzić z klapkami na oczach i udawać że do takich sytuacji nie dochodzi, bo generalnie seks to jedynie po ślubie bo inaczej papież będzie smutny. Raczej nikt o zdrowych zmysłach nie pochwała że dzieciaki zaczynają uprawiać seks w tak młodym wieku, ale nie można tego problemu ignorować, bo znam również przypadki z mojej okolicy, gdzie dziewczyna w tym samym wieku już chodziła z brzuchem.
Piszesz o tym, że w Polsce edukacja seksualna zaczyna się od 4 klasy podstawówki - ale patrząc na to jak szybko implementowane są zmiany w polskim systemie edukacji to założę się że jest to ciągle to samo #!$%@? o ciastku z dziurką i rurką z kremem, które mi starali się przekazać. Oraz o tym, że seks to jedynie w rodzinie a antykoncepcja to ło panie, gorzej niż choroba psychiczna i #!$%@? przez starego pijanego dzień w dzień przez 20 lat życia działa na psychikę.

To jest jakieś #!$%@? kuriozum, pamiętam jak w wieku około 18 przy kupowaniu gumek zostałem bezczelnie obgadany przez starych dziadów w kolejce za mną że to nie po bożemu. Śmieszności całej sytuacji dodawał fakt że jedna z tych osób znałem, typ założył rodzinę mając jakieś 20 lat, a jego świeżo upieczony małżonka bodajże 15. Ale to było dawno, wtedy były zabory, co ty lewaku w ogóle #!$%@?.

Reasumując - to co się stało jest okropne. Nie jestem w stanie postawić się w sytuacji kogoś kto decyduje się zabić druga osobe, więc mogę jedynie powiedzieć że powinniśmy unikać takich sytuacji. A odpowiednio przeprowadzona edukacja seksualna, w świetle tego co na razie wiemy o całej sprawie mogłaby bardziej pomóc niż przeszkodzić. A chociażby wywalenie z podręcznika Nowej Ery rozmnażania człowieka jest... No niezbyt pomocne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: dlatego ta sprawa jest taka głośna, bo ludzie się od tak nie zabijają i nie ma w tym porównania do tego, że ciąży mogło się uniknąć. Oczywiście dla mnie to takie gdybanie i zwalanie winy na coś tam, a stała się tragedia. Dzieciak może jest chory psychicznie, albo zabiłby kogoś innego później, jak nie tę dziewczynę.
Ja też niby miałam jakieś zajęcia, ale nawet nie pamiętam by mnie cokolwiek
  • Odpowiedz
@Lolistatrolista: To zawsze mnie rozwala. Nastolatka zachodzi w ciążę - winny jest brak edukacji seksualnej. Przecież na przyrodzie w podstawówce nie uczono o mechanizmie zapłodnienia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Oczywiście, wystarczyłoby tylko żeby ludzie poznali istnienie wszystkich chorób psychicznych o których mówi zachodnia "edukacja seksualna" i już odechciałoby im się rozmnażania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shatter: ja odpowiadałam na post opa. Mówię tylko o ciąży nastolatków, sprawa wiadomo, że jest bardziej skomplikowana i nie ma to porównania. Wiadomo, że takie sprawy otwierają dyskusję na pewne tematy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vympayer: tak jest winna edukacja i wychowanie przez rodziców. Już to widzę jak na biologii uczą wielu rzeczy, że faceci nie wiedzą co to komórka jajowa. Jak zapytasz większości ludzi, jak dochodzi do zapłodnienia to nikt ci nie wytłumaczy. Niby proste ruchasz się i jest dziecko, a jednak nie. Do tego dochodzi stan emocjonalny i seksualność danych osób, bez edukacji nie da się tego przekazać nastolatkom. Potem takie szukają odpowiedzi
  • Odpowiedz