Wpis z mikrobloga

Patologia za ścianą ma 4 dzieci. Co chwila wrzaski, wyzwiska, trochę przemocy fizycznej też się zdarza. Madka ma głos zapity i przepalony. Dostają kuwa 2000 miesięcznie za samo posiadanie potomstwa i nie zdołali faken zapewnić im przez tyle czasu chociażby używanego laptopa, żeby te dzieciaki mogły korzystać z lekcji. Gardzę, dzieci sobie narobili tylko po to, żeby hajs od państwa na piwsko i fajki dostać. Ciekawe ile jest takich rodzin ()
#patologia #500plus
  • 51
  • Odpowiedz
wtf gościu, o co Ci tak naprawdę chodzi, bo nie rozumiem? Z jednej strony piszesz, że uj mi do tego, potem piszesz coś o zgłaszaniu tego na policję i mops, a teraz nagle o urojeniach. Ty w ogóle jesteś trzeżwy?


@Sandrinia: Po prostu Ci nie wierzę i tyle.
  • Odpowiedz
@Sandrinia skoro dzieciaki potrzebują do lekcji łapka to to jest zwykła patologia, jak je robili to nie było 500+, przynajmniej jeśli o najstarsze chodzi :D ale rozumiem o co Ci chodzi
  • Odpowiedz
@Sandrinia być może tak było, ale wydźwięk Twojej wypowiedzi jest opierający na pieniądzach. Niestety patologia była jest i niestety będzie a Bogu ducha winne dzieci na to patrzą...
  • Odpowiedz
@zolwik89: dzieci są ważniejsze od pieniędzy, ale jednocześnie jak chce się je mieć, to te pieniądze muszą być i to nie małe, tak to już wygląda, jak chce się im coś zapewnić, poza nędzą.
  • Odpowiedz
@Sandrinia:rozumiem @Wlancznik , bo twoj profil psychologiczny pokazuje, ze nie zrobilas nic, tylko #!$%@? glupoty na portalu ze smiesznymi obrazkami, masz niewiele lat i nie wiesz co robic, prawada jest taka, ze gdyby Ci zalezalo bys wzywala sluzby za kazdym razem, ale zrobilas to byc moze RAZ, ale to byc moze, wykonalas 1 telefon trwajacy okolo 30 sekund i ulzylo Ci sumienie. Nie mi oceniac, ale tak jest, ludzie
  • Odpowiedz
@you_re_right: profil psychologiczny xD puknij się w głowę, jeżeli tworzysz sobie profil psychologiczny mojej osoby na podstawie profilu na wykopie, gdzie wiadomo, że na swój temat zbyt wiele informacji zawierać nie będę, chociażby po to, żeby nie zostać rozpoznana () dorobiłeś sobie niezłe teorie w ogóle mnie nie znając i nie znając sytuacji. Żałosne.
@Wlancznik: tak, tak, wszystko, co się napisze na wykopie i
  • Odpowiedz