Wpis z mikrobloga

@Angmac: akurat zbieranko pokemonów w nowych pokemonach jest superanckie. Cała reszta jest średnia/#!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a drugi dodatek w sumie polega na polowaniu na legendy więc zbieranie pokemonów jest mega przyjemne
via Android
  • 0
@vieniasn mi kolega mówił, że Let's Go jest średnie, ale i tak jest bardziej zajmujące i ciekawsze od Shielda. Inna osoba, która mnie namówiła do Switcha wspomniała, że Poksy na Switchu są najgorszymi grami N. Chętnie bym je ograł i tak, ale cena za ewentualne średnie gry mi niezbyt stykają, a słyszałem właśnie o jakimś nadchodzącym remaku
@Moonastro o, właśnie o tym słyszałem, ale sam grałem bodajże w Silver. Diamond/Pearl były jakimiś
@Angmac: Ja po przejściu obu i Lets Go i Sword powiem tak, Swordy są bardzo średnie i pod koniec się mega dłużą, a w Lets Go Pikachu grało mi się świetnie. Możliwe że to dlatego że uwielbiam Fire Red i znam je na pamięć, a to praktycznie ta sama gra. XD
@Angmac
Lets go są mega proste z powodu zmiany interakcji z dzikimi pokami - tylko je możesz łapać, nie ma już walki z nimi. Jak przeszedłem cała grę i wracam do niej przeważnie dla shiny huntingu czy zgarniania shiny pokemonów z pokemon go i przekazuje je później do pokemon Home

Co do sw/sh to nawet spoko, kilka pomysłów jest ciekawych (np raidy na pokemony). To co mnie wkurza w tej grze to
@Angmac: Mi osobiście Swordy się bardzo podobały, choć fakt, mega łatwe.
Ale zwłaszcza z drugim DLC gra się bardzo fajnie. Warto chociaż spróbować, bez DLC wyniesie Cię ta zabawa może z 20zł jeżeli kupisz pudełko, bo cena na pewno nagle nie spadnie i spokojnie możesz sprzedać jak Ci nie podejdzie.