Wpis z mikrobloga

@Yuuuki: U mnie kotka tylko się roztyła po sterylizacji. Ostatnio jak byliśmy na kontroli to już wet kazał nam odchudzić kota. Kot nie jest z tego powodu zadowolony xD
  • Odpowiedz
@Czill23: U mnie 9- letnia kotka to kanapowiec, 5-letnia to tak pół na pół (czasem biega, ale co raz więcej czasu spędza jednak już jako kanapowiec), a 2-letnia to ciagle głupi dzikus
  • Odpowiedz
@Yuuuki: To jej oddaj ;) Powinno zadziałać. Jak Cię atakuje to ugryź ją w łapkę. Albo pacnij w głowę. Ta moja 2-letnia atakuje tylko jak np. ktoś ruszy ręka czy nogą pod kołdrą xD
  • Odpowiedz
@Yuuuki: ja się ciesze że adoptowaliśmy 2 od razu - atakowały siebie na wzajem:D
teraz mają 3 lata są spokojniejsze ale nadal potrafi się załączyć wariowanie XD
  • Odpowiedz
@Yuuuki: A daj jej wtedy jakas myszkę czy coś do gryzienia. U mnie działają poduszki z walerianą, albo inne zabawki z walerianą dla kota (kupuje na zooplus)
  • Odpowiedz
@Yuuuki: Spróbuj te poduszki z walerianą, kosztuje grosze, a kot zmienia się w małego ćpuna. Albo właśnie drugi kot ;) To też powinno rozwiązać problem
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: mam wszystkie rzeczy. Ona bawi się przez dwie minuty i potem znudzona nie chce dupki ruszyć. Jeszcze jakiś czas temu ona wychodziła na dwór co jakiś czas i postanowiłam bardziej ją ochronić przed pchełkami. Muszę już ściągnąć obrożę.
  • Odpowiedz
@Yuuuki: nie wypuszczaj kitku bo to dla nich niebezpieczne. Kombinuj z zabawą, może inna wędka, inna zabawka. Sama na pewno nie bedzie się bawiła, musisz Ty z nią. Polecam filmiki Jacksona Galaxy na yt, wyjasnia wszystkie zachowania kotow.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Właśnie ja wiem. Nie wpuszczam już, jednak jak raz wypuściłam, to moja kitku już cały czas chciała wychodzić, a jak nie wypuszczałam, to darła się na cały dom. Teraz po sterylizacji już nie chce ona wychodzić z czego się cieszę. Jasne, później zobaczę.
  • Odpowiedz