Wpis z mikrobloga

#epapierosy #vape

witam serdecznie mireczki, mam pytanie dotyczace e-papierosa, dokladniej 'aegis x' z firmy geek vape, sprzet posiadam juz troche czasu, ale do dzis nie potrafie ogarnac o co chodzi z trybami: M1 (TI/TCR 0420) , M2 (POWER/SOFT) , M3 (POWER/STANDARD) , M4 (POWER/STANDARD)
znajomi cos tam tlumaczyli, ze jakis tryb pod chmury, inny pod smak, ale nie moge sie polapac i oprocz tego, ze zmieniaja mi sie wolty nie widze roznicy ( ͡° ʖ̯ ͡°) jesli ktos potrafi wyjasnic szczegolowo to bede bardzo wdzieczny!
  • 3
  • Odpowiedz
@ardian98: M to funkcja memory pod którą można zapisać co chcesz/profile z ustawieniami pod siebie.
TI/TCR - coś ala kontrola temperatury na tytanowych grzałkach więc nie używaj tego.
Power to normalny tryb z watamia, a ten soft i standard to ustawienie tego jak szybko grzałka się rozgrzeje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ardian98: tryby TC służą do kontroli temperatury, można ich używać z drutami SS, ni200, tytan, srebro (chociaż z tym się nigdy nie spotkałem). Tryby standard, hard i soft to inaczej krzywa podawanej mocy. Przykładowo: używasz 50 W, w standard będziesz miał cały czas 50 W, w hard przez pierwszą sekundę po wciśnięciu będziesz miał np. 60 a w kolejnych 50, w trybie soft będziesz miał 40 przez pierwszą sekundę a później
  • Odpowiedz