Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem cyberpunka. Nie spodziewałem się, że ta gra będzie tak świetna, zwłaszcza po tych wszystkich ciągnących się do dziś hejtach i śmiechach. Boże chyba nie zasnę, po cichu klaskałem na napisach hahah
Wspaniała to była przygoda, zarówno się uśmiałem jak i nawzruszałem, dużo słodko gorzkich przemyśleń, żywych postaci, historii - ge-nial-ne.
Teraz ciekaw jestem innych zakończeń, ja wybrałem się w drogę z Panam:D
Grałem na starym lapku przez darmową usługę geforce now, więc cała przygoda kosztowała mnie tyle co gra, 170 zł, polecam jak ktoś nie ma nowej konsoli czy kompa za 5k.
Ostatnia gra jaką całą przeszedłem to rdr2 i byłem nią oczarowany, też jest świetna choć z czasem zaczynała być nudna. Ale sorry do cyberpunka to w moim odczuciu nie ma żadnego podjazdu, choć może nie powinno się porównywać dwóch tak różnych gier, ale... No kurde! W życiu bym się nie spodziewał, nawet po przejściu też dobrego wiedźmina 3 itd. Kopara naprawdę opadła.
Czekam na darmowe dlc <3
Idę spać, pozdro!
#cyberpunk2077 #niepopularnaopinia
  • 17
  • Odpowiedz
@jestemszpieg: sam jestem w szoku jak ta technologia świetnie działa, do tego grasz w gry ze swoego konta steam, gog itp. Polecam sprawdzić, granie w godzinnych interwałach jest za darmo i można zobaczyć co i jak. Myślę, że to przyszłość gamingu.
Też się trochę zakochałem hahah
@Szymas1234576847456: to prawda, Żebrowski nawet sporo lepiej niż Keanu moim zdaniem, chwilę sprawdziłem angielską wersję i mówię nie no, nie ma co:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jestemszpieg: gram teraz przez GF Now w Hitmana który był za free na epicu i jest git. Maksymalny transfer zwiększyłem w ustawieniach GF Now na 45Mbps, domyślnie jest 30 a minimalnie 15Mbps, aczkolwiek już na tych 30 gra wyglądała git. Jak będziesz się próbował przypatrzeć np na postacie gdzieś w dali to może grając na kompie na tych samych ustawieniach byłoby nieco ostrzej, ale podczas gry po prostu wygląda to git,
  • Odpowiedz
@Kosmox30: z drugiej strony żeby pograć na tych detalach w nową grę to musiałbym mieć kompa za 5k+, miesiąc abonamentu to ok 20 zł, czyli mogę grać we wszystko przez następne 250 miesięcy, ponad 20 lat, pomijam że póki co można grać za darmo. A taki komp już za 7 lat mi pewnie nie uciągnie nowych produkcji. Czyli z mojej perspektywy - take my money korpos :)
  • Odpowiedz
@Kosmox30: póki co GOG radzi sobie dobrze, wsparcie na GF Now, przynajmniej CP i W3 też jest. Tak samo nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem Steama więc jak coś będę kupował to na GOGu właśnie (czy też fizyka z kodem na GOG jak w przypadku CP które tylko tak fizycznie wyszedł), offline installer zakopię gdzieś na dysku i gdy przyjdzie ta wielka zagłada korporacji i serwery upadną to ja będę się śmiał
  • Odpowiedz
@Szymas1234576847456: Też uważam, że nasz polska Panam wyszła znacznie lepiej niż angielska. Rzadko podobają mi się polskie dubbingi, ale tutaj, z małymi wyjątkami jak chociażby Jackie, było super.
  • Odpowiedz
@Goronco: usunęłam, żeby właśnie tacy ludzie nie mieli pożywki do dalszego wylewania własnych frustracji :) Żeby nie dostawać od niektórych propozycji "zarabiania ciałem" i komentarzy na temat swojego wyglądu lub innych wpisów z daleko posuniętą indolencją umysłową. Nie było w nim żadnego "gwiazdorzenia" a przedstawienie się, ale coś ciebie wyjątkowo zabolało jak widać i boli dalej :)
  • Odpowiedz
@MalgorzataKozlowska: Oj, przestań.
Post wyglądał mniejwięcej tak:

Siema, tu Gosia Kozłowska, możecie zadawać pytania.


Ktoś spytał się kim ty w ogóle jesteś, a ty się lekko oburzyłaś na jego niewiedzę - społeczność to uraziło i stało się rzeczą z którą głównie się kojarzysz. A szkoda, bo sam byłbym ciekawy kulisów pracy nad dubbingiem. Tym bardziej, że w sumie dopiero teraz zauważyłem, że masz powiązania z Accantusem i znałem cię wcześniej
  • Odpowiedz
@Goronco: "Siema, tu Gosia Kozłowska, możecie zadawać pytania"

Nigdzie nie było takiego tekstu... Nie tworzyłam AMA, przedstawiłam się w opisie, wrzuciłam zdjęcie na mirko i napisałam, że czasem będę się dzielić swoją twórczością. Nigdzie nie oburzałam się na czyjąś "niewiedzę". W załączeniu dowód - screen. Dalsza dyskusja z tobą wydaje mi sie niestety jałowa. Bez odbioru.
MalgorzataKozlowska - @Goronco: "Siema, tu Gosia Kozłowska, możecie zadawać pytania"
...

źródło: comment_1612105906tAsPCiutkXOcOr1yw0pV2I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MalgorzataKozlowska: nie bierz tego do siebie, sam internet już ma "klimacik" jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, a co dopiero taki wykop. Zazdroszczę przygody, sam chciałem być lektorem, może jeszcze zrobię jakieś ruchy w tym kierunku:)
Jak to się zaczęło u Ciebie?
Pozdrówki
  • Odpowiedz