Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mazurskimazur: ale co się dziwisz. Przy każdej partii jest tak, że część ludzi anuluje zamówienia lub ich nie opłaca, a później jak się ich nazbiera to wrzucają do ponownej sprzedaży. Sam anulowałem jedna sztukę z mm
@Mazurskimazur: Potwierdzam:

W najbliższym czasie zamówione Produkty zostaną wysłane do Punktu Odbioru wybranego w Zamówieniu. Po ich dostarczeniu otrzymasz SMS-em kod PIN na numer telefonu podany w Zamówieniu. Kod ten uprawnia do odebrania zamówionych Produktów.
@Dawid7352268: On (mazur) skupuje masowo jakie tylko się przytrafią, po to by sprzedawać drożej, więc jego nie pytaj czemu teraz kupował akurat digitala.
A czemu ogólnie kupować digital? Na niektórych stronach można kupić legitne doładowania 100zł do konta PSN za 80-85zł, a promocje na gry na PS+ też są czasami naprawdę fajne i kupowanie gier w ten sposób potrafi wyjść znacznie taniej niż zakup używanej wersji pudełkowej.
Do tego jak ktoś
Mały update u mnie. Dostałem maila od DPD, że paczka została nadana. Czyli mieli po prostu na stanie nadmiarowe i je teraz wysyłają.