Wpis z mikrobloga

@TrocheSmieszne: Wgranie do antyplagiatu. Kiedy promotor zaakceptuje też wynik antyplagiatu, to recenzent musi ocenić. Po tym recenzja promotora i wpisanie oceny do indeksu. Potem papierki do wypełnienia i wysłania. Dalej to czekałem na oficjalne informacje o terminie, bo ten to od komisji znałem znacznie wcześniej. Po obronie potem trzeba pisać maila i umówić się na odbiór dyplomu po pandemia.
@justlurking: Uczę się od prawie 3 tygodni :P Ale mamy 37 zagadnień na przestrzał wszystkich dziedzin informatyki plus matematyka i inżynieria. Dużo tego, porządne opracowanie pytań to jakieś 150 stron tekstu, a i tak nie wiadomo czy wszystko co oni chcą. W mojej komisji niby sobie powybieraliśmy po 3 tematy z których chcemy być pytani, ale kto by im ufał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
@TrocheSmieszne: Myśmy termin wgrania do antyplagiatu i wysłania mieli 15 grudnia. Pierwotny termin na wgranie pracy do antyplagiatu do był 9 grudnia.(środek egzaminów, co tam, studenci ogarną wszystko na raz) No to z lekką obsuwą bo raporty z antyplagiatu. ja wysłałem pracę pocztą 16 grudnia. Dzisiaj były pierwsze obrony przeprowadzane. Tak na prawdę ile czasu zajmie ci papierkowa robota zależy od promotora i recenzenta. Są tacy co w dniu obrony potrafią
@TrocheSmieszne: Jestem informatykiem, pisałem stronę internetową ( ͡° ͜ʖ ͡°). 60 stron, bez tytułu i innych pierdoł/streszczeń wyszły 52 strony treści ze spisami i bibliografią. Jakbym miał jeszcze z tydzień to dałbym komuś do przeczytania by wyłapał kolokwializmy i może bym 5.5 miał. Tak to 5.0.