Wpis z mikrobloga

@paczek_zsmalcem: Pewno tak. W sumie zależy jeszcze na jakiego doradcę trafisz, bo na 100% są tacy, którzy pomogą, ale większość co poradzi na to, że nadajesz się np. na maklera, ale trzeba zarobić 30 tys. zł. na kurs, gdzie aktualnie zarabiasz minimalną w gówno robocie i dalej żyjesz tak jak żyjesz z myślami o tym, że gdybyś miał tą kasę na kurs to być może żył inaczej.
  • Odpowiedz
@paczek_zsmalcem to zależy jeśli doradca jest tak naprawdę akwizytorem kursów to jedyne co osiągniesz to wydany szmal na niepotrzebny kurs. Jeśli masz kasę to możesz spróbować i się przekonać, najwyżej będziesz miał niedroga lekcje na przyszłość w takich sprawach ;-)
To tylko psychotesty jakieś czy badanie osobowości? Płacisz za test online czy rozmowę z jakąś osoba?
  • Odpowiedz
@nophp: @virusriddle: wszystkie testy jakie znalazłem są klikane a ceny zaczynają się od 6zł (w nich np. są pytania czy lubisz wkręcać wiertarką xd) do nawet 670zl znalazłem jeden. Więc żadnej rozmowy z psychologiem nie ma nawet. Podejrzewałem, że to strata kasy ale chciałem zapytać na Mirko czy ktoś coś takiego robił. Może się zdecyduje znaleźć kogoś dobrego i do porozmawiania na żywo, ale to jak już będę
  • Odpowiedz
@paczek_zsmalcem: Ja miałem coś takiego w szkole, w technikum jak kończyłem. Chodziłem do informatycznego i były takie testy "Jaki zawód, jakie studia do Ciebie by pasowały. Powychodziły ludziom takie kierunki i zawody, że śmialiśmy się z tego kilka dni. Człowiek do technikum informatycznego chodzi, a wychodzi mu, że nadawałby się na inżyniera mechaniki, czy budowlańca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz