Wpis z mikrobloga

Wybaczcie za zwłoke, ale miałem gości i nie mogłem rysować. Wracam do normalnego trybu. Mam nadzieje, że się poprawiłem troche od ostatniego rysunku, jak chcesz obserwować moje postępy, lub lubisz tego typu rysunki to mnie zaobserwuj
Jak ma ktoś jakieś uwagi to niech pisze - ciągle sie ucze. Przyjmuje też requesty (o ile pomysł mi sie spodoba), także walcie śmiało co mógłbym zmalować.

bede miał też nsfw tego obrazka, także odezwij się do mnie na pw to potem podeślę.

wołam osoby zainteresowane, lub plusujące poprzedni wpis.


#digitalpainting #originalcharacter #mangowpis #rysujzwykopem #randomanimeshit #anime #chwalesie
Hrrrtfu - Wybaczcie za zwłoke, ale miałem gości i nie mogłem rysować. Wracam do norma...

źródło: comment_1610887113ACUkdV6GbVz6Kn0nVy6hW2.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu: rumieniec mógłby się trochę lepiej zlewać z twarzą, bo na razie to taki pasek, który nie wygląda naturalnie, i może poprawilbyś łydkę na lewej nodze? W tej pozycji mięśnie się zawsze trochę napinają, mógłbyś to uwydatnić, a tak to super( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chancock: z tym poprawianiem to nie do konca tak hej do przodu, musialbym z 50 warstw pozmieniac, juz szybciej bedzie jak narysuje cos nowego i lepiej, a to bedzie takim punktem bez powrotu od ktorego mam nadzieje sie polepszyc. Dzieki, zwroce nastepnym razem na to uwage
  • Odpowiedz
@Hrrr_tfu: A w jakim programie rysujesz? Z góry dzięki za odpowiedzi, bo sam w najbliższym czasie planuję zakup tabletu graficznego, aby przerzucić się na digital :D
  • Odpowiedz